СК «Дніпро-1» – «Локомотив» (Ташкент, Узбекистан) 0:3 (0:0)

СК «Дніпро-1»: 23. Сарнавський (1. Махарадзе,72), 2. Сафронов, 3. Адамюк, 39. Сваток, 11. Цуріков, 69. Соловйов (77.Домарацький,76), 44. Батагов, 26. Вагнер (99.Заєць,57), 14. Ярмолюк, 10. Булеца, 9. Хобленко.

«Локомотив»: 35. Ільясов, 23. Мухторов, 22. Бардзонка, 3. Кобилов, 28. Мухаммадієв, 5. Махарадзе, 21. Гуломов, 14. Аманов, 17. Кодиркулов, 27. Рашидханов, 11. Абдухаліков. На заміну виходили: 12. Ісаков, 10. Бікмаєв, 7. Абдуллаєв, 2. Аскаров, 4. Камілов, 9.Аліжанов, 18. Ганіхонов, 19. Ульмакалієв, 20. Жумабаєв, 80.Ібрахімов, 77….

Попередження: Рашидханов (35), Кодиркулов (37), Соловйов (45+2), Заєць (76), №77….(86)

Голи: Кодиркулов (46), Абдуллаєв (63), №77…. (86)

В заключний ігровий день турецьких зборів на дніпрян чекало два спаринги. В ранковому матчі суперником спортклубівців став ташкентський «Локомотив», який був одним з найсильніших клубів Узбекистану останнього десятиріччя, хоча у минулому сезоні і посів низьке для себе 9 місце.

Вже на початку гри команди обмінялися гострими випадами: спочатку Сарнавський потягнув удар в дев’ятку, відбивши м’яч на кутовий, на що пострілом відповів Хобленко, і м’яч зачепивши ногу захисник пройшов поруч із стійкою. На 9-й хвилині ташкентці провели небезпечну контратаку, коли форвард «Локомотива» зумів переграти воротаря, але далеко відпустив від себе м’яч і його пас від лицевої лінії вже був неточним. Невдовзі вже Ярмолюк, перегравши кількох опонентів, увірвався в штрафний майданчик, звідки бив з хорошої позиції, але влучив у Ільясова.

Після цього моменту дніпряни на деякий час захопили ініціативу, створивши біля воріт суперника кілька непоганих моментів: знову б’є Хобленко, і знову рикошет від захисника приносить тільки кутовий, після подачі якого вже Соловйов завдає удар з лінії карного майданчику, проте м’яч відверто не ліг на ногу нашому молодому півзахиснику. А на 19-й хвилині дуже гострий простріл Хобленка з лівого флангу ледве не замкнув Вагнер, якому не вистачило буквально кількох сантиметрів, щоб відкрити рахунок у грі.

Далі гра заспокоїлася і до перерви моментів було вже небагато.  У дніпрян можна згадати спробу Хобленка на 32-й хвилині пробити з розвороту, але м’яч влучив у захисника, на що залізничники відповіли гострим випадом, коли їх гравець опинився з м’ячом на лицевій лінії у воротарському майданчику, звідки і пішов небезпечний простріл,  але партнери атаку не підтримали.  Також запам’ятався кутовий на 40-й хвилині у виконанні «Локомотива», який ташкентці завершили ударом повз воріт.

А от на самому початку другого тайму «Локомотив» відкрив рахунок – м’яч після удару Кодиркулова полетів по якійсь неймовірній траєкторії, змінюючи свій напрямок, що дезорієнтувало Сарнавського і голкіпер «Дніпра-1» не зумів відбити удар – 0:1. Взагалі на початку другого тайму «Локомотив», тренерський штаб якого у перерві суттєво оновив склад, виглядав більш свіжіше. Дніпряни першу гостру комбінацію на 55-й хвилині, але простріл Хобленка захисник вибили аут, а от вже після його вкидання було по справжньому небезпечно у воріт залізничників, але Хобленко з близької відстані не зумів переграти воротаря.

А на 63-й хвилині «Локомотив» забив у друге. Не кращим чином на виході зіграв Сарнавський, після чого пішов к лінії воротарського майданчику, де Абдуллаєв скористався своїм шансом. Одразу ж дніпряни могли скоротити розрив у рахунку, але Хобленко замість удару вирішив дати пас на хід Булеці, а передача ця не пройшла. Залізничники, у власну чергу, провели непогані атаки на 66-й і 72-й хвилинах, але першу до удару так і не довели, а у другому випадку удар головою був неточний.

Після цього був спалах активності від дніпрян. По черзі Хобленко прострілював з правого флангу на Ярмолюка, а Булеца з лівого на Хобленка, але жодного разу до удару справу доведено не було. На 81-й хвилині Адамюк ледве не втілив у гол подачу Домарацкого, але після його удару головою м’яч пройшов поруч із стійкою. У свою чергу залізничники наприкінці зустрічі провели ще одну результативну контратаку, яку завершили влучним ударом в дев’ятку з лінії карного майданчику: 0:3 – остаточний рахунок у цьому спарингу.