Контрольний матч.

21 січня. 16.30 (київський час). Туреччина.

СК «Дніпро-1» – «Спартак» (Суботиця, Сербія) 1:1 (0:1)

СК «Дніпро-1»: (1 тайм) 33.Юрчук, 2. Сафронов, 3. Адамюк, 22. Дуглас, 11. Цуріков, 20. Ді Франко, 76. Піхальонок, 51. Заєць, 14. Ярмолюк, 10. Булеца, 9. Хобленко. (2 тайм): 31. Сарнавський, 17. Тейлор, 39.Сваток, 15. Логінов, 24. Дубінчак, 44. Батагов, 97. Ігнатенко, 8. Когут 29. Назаренко, 54.Домарацький, 7. Довбик.

«Спартак»: (до 62-ї хвилини) 99. Дуймовіч, 3. Шимура, 3. Текіяшкі, 33. Відовіч, 10. Мілошевіч, 31. Марчіч, 22. Фортула, 7. Сречковіч,   40. Йовановіч, 23 Бьємовіч, 30.Джурасовіч.

Попередження: Ді Франко (11), Мілошевіч (13), Джурасовіч (54), Буянович (64).

Голи: Сретковіч (25), Довбик (61).

Першим суперником спортклубівців на турецьких зборах 2021 року стала команда «Спартак» з Суботиці, що зараз займає 5 місце у чемпіонаті Сербії. У дніпрян в першому таймі вийшов досить змішаний склад, в якому знайшлося місце і молоді. Перший тайм пройшов за помітної переваги сербської команди. Вже на 2-й хвилині суботивці провели першу гостру атаку, але захисникам дніпрян вдалося заблокувати удар. На 11 хвилині Ді Франко, ціною жовтої картки, завалив Йовановіча перед самим карним майданчиком, але м’яч після удару Мілошевіча ледве не опинився у морі за стадіоном. Ще невдовзі серби подають кілька ктуових поспіль і після одного з них Марчіч бив з близької відстані – надійно зіграв Юрчук.

Тільки після цього спортклубівці провели першу небезпечну атаку.   На 22 хвилині Ярмолюк обіграв суперника на правому фланзі і увійшовши в штрафний майданчик прострілював, але надійно зіграв воротар. І саме після цього епізоду «Спартак» відкрив рахунок. Суперники відібрали м’яч у Ді Франко неподалік штрафного майданчику спортклубівців, і провели стрімку атаку, яку влучним ударом головою завершив Сретковіч.

Серби продовжили більше атакувати. Невдовзі після голу Фортула дуже небезпечно прострілив з правого флангу, але його партнер опинився в офсайді. На 35 хвилині черговий стандарт «Спартака» закінчився ударом з близької відстані, але після рикошету м’яч опиняється в руках у Юрчука. Ще за дві хвилини голкіпер дніпрян накриває підступний удар здалеку від Марчіча.

Тільки за п’ять хвилин до перерви спортклубівці провели справжню широку атаку, але в її кінці Цуріков трохи не дотягнувся до передачі з флангу. Хоча і після цього серби мали шанс збільшити перевагу, але Фортула в падінні головою пробив повз воріт.

У перерві тренерський штаб дніпрян повністю змінив склад, і спортклубівці значно додали у швидкості, що позначилось і на грі. Свій перший удар по воротах у матчі «Дніпро-1» завдав на 49-й хвилині, коли після подачі кутового Домарацьким Батагов пробив над поперечиною. На 56-й хвилині Назаренко і Довбик втекли у різку контратаку, але в її кінці воротар сербів забрав м’яч в ногах у нашого форварда. Але вже у наступному епізоді «Дніпро-1» зрівняв рахунок: Когут головою прокинув м’яч на хів Довбику, а той протягнувши сферу до штрафного майданчику, завдав невідпорний удар під поперечину -1:1! Цей гол став ювілейним, сотим, для спортклубівців у контрольних матчах.

Одразу після пропущеного голу тренерський штаб спартаківців провів повну заміну складу. Але це не сильно позначилося на грі. Сербська команда у другому таймі особливо нічого створити не могла у воріт Сарнавського, натомість дніпряни продовжували шукати шляхи до воріт суперника. На  75 хвилині Назаренко вийшов на ударну позицію, але сфера після його пострілу пролетіла над дев’яткою. Одразу ж Домарацький намагався самотужки увірватися до штрафного майданчику суперника, перегравши кількох опонентів, але в решті-решт м’яч було втрачено.

Дніпряни продовжували більше контролювати м’яч і володіти територіальною перевагою, але непогані комбінації ніяк не вдавалося довести до удару. На 84 хвилині турецький рефері гри вирішив вигадати штрафний удар безпосередньо біля лінії штрафного майданчику дніпрян, але удар прийшовся у стінку і м’яч вийшов за межі поля.

На останніх хвилинах дніпряни багато тиснули суперника, але вже у компенсований арбітром час серби двічі мали шанс вирвати перемогу. Спочатку Сарнавський врятував команду після виходу сам на сам, відбивши удар на кутовий, а в іншій атаці форвард «Спартака» пробив головою з кількох метрів від воріт повз стійкі.  У підсумку гра закінчилася у нічию 1:1.