Головний тренер СК «Дніпро-1» Юрій Максимов прокоментував підсумки переможного гостьового матчу проти ковалівського «Колосу» (2:0):

– Готувалися до цієї зустрічі. Хлопці забили швидкий гол вже на другий хвилині матчу, а потім було важкувато,  адже «Колос» – це команда, яка гарно підготовлена фізично і не здається, але ми це витримали у першому таймі. А утримавши перевагу до перерви і хлопці у другому таймі більше розбігалися, а коли забили другий гол, то команда стала грати впевненіше, повністю контролювала гру і могла забити ще і третій, і четвертий м’ячі у ворота суперника. Дякую хлопцям за гру, бо вони сьогодні гарно її витримали і провели. І гравці, які повернулися зі збірної Піхальонок і Гуцуляк дуже допомогли, а головне, що мене радує – це те, що хлопці, котрі були травмовані – Третьяков, Лєднєв, Сваток, Танчик – вони повернулися до загальної групи, дуже добре увійшли у гру і допомогли нашій команді.

– Перед паузою на збірні «Дніпро-1» також грав у Ковалівці, але з ЛНЗ, проте враження від гри зовсім інше – сьогодні дніпряни виглядали значно солідніше.

– Ми налаштовуємося на кожен матч, але буває, що легко віддаємо гру, коли перемагаємо 1:0. Сідаємо у захист, після чого пропускаємо такі голи, які не варто було пропускати.

– Сьогодні з перших хвилин фактично вийшов той самий склад, який кував перемоги восени. Чи можна чекати від команди на таку ж серію і зараз?

– Останні шість матчів ми не дуже добре зіграли, але на те є свої причини. Футболісти будують гру, а у нас виходила молодь, котра поки що ще не готова грати на такому рівні у 19 років. Зараз ті, хто грав відновилися, вийшли на матч і допомогли команді. У нас є справжня команда. Є не дуже хороші ігри, але є колектив і ми далі будемо продовжувати грати на перемогу.

– У чому була причина не найкращої гри і результатів команди у перших весняних матчах?

– Усі хочуть перемагати, але треба, щоб на лаві запасних сиділи ті хлопці, які складають конкуренцію. Але тоді у нас не було тих, хто міг вийти на заміну і допомогти команді.