«Ворскла» – СК «Дніпро-1» – 4:0 (4:0)

Чемпіонат України серед жінок. Вища ліга. 21-й тур. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. Бутовського. 20 травня. 11:00.

Арбітр — Андрій Зайцев (Донецька область), асистенти арбітра — Олеся Лапта (Харків), Марія Маринець (Житомир). Четвертий арбітр — Олександр Матяш (Полтава).

Спостерігач арбітражу — Ярослав Кириченко (Кропивницький)

«Ворскла»: Бондарчук (Самсон, 46), Подольська, Корсун, Котик, Петрик (Кравченко, 89), Осіпян, Кульмагамбетова (Радіонова, 46), Котяш (Руцан, 77), Калініна, Андрухів, Кравчук

Запасні: Герасимчук, Кулеба, Забитівська,

Головний тренер – Наталія Зінченко

СК «Дніпро-1»: Рябовіл О., Синько, Пороходніченко, Аслаханова, Куніна, Бєлік, Тараканова, Немець, Кузьмин, Пшенична, Маліборська (Логвінова, 61)

Запасні: Рябовіл Є., Новосельська, Іванова, Кумеда

Головний тренер – Олена Кудзієва

Голи: Котяш (14), Андрухів (18), Калініна (26), Кравчук (38)

У передостанньому турі чемпіонату жіноча команда «Дніпра-1» поїхала у гості до чемпіона. «Ворскла» забронювала першу сходинку за декілька матчів до фінішу і тепер може готуватися до виступів у Лізі чемпіонів. Полтавська команда у чемпіонаті ще не втратила жодного очка.

Згідно статусу фавориток, господарки мали значну перевагу, раз по раз проводячи атаки. Особливо активним в дебюті був їхній лівий фланг, звідки і було створено низку моментів. Один з них завершився голом Котяш, яка влучно пробила головою після подачі.

Наша команда, яка має обмежений склад, в останніх матчах потерпає ще й від травм. Ось і сьогодні Олена Кудзієва не могла розраховувати на Мустафаєву, Серемчук, Кумеду, Новосельську та Іванову. У підсумку в стартовому складі на позицію нападниці вийшла навіть голкіперка Маліборська. Утім, наші дівчата намагалися не лише відбиватися. Доволі часто вони гостювали на чужій половині поля і мали декілька моментів для взяття воріт. Близькою до успіху на 18-й хвилині була Немець, але з її ударом впоралася Бондарчук. А у контратаці «Ворскла» подвоїла рахунок – Андрухів пробила Рябовіл. До великого полтавки довели рахунок ще до перерви. Калініна влучила у дальній кут, а Кравчук відзначилася після закидання з глибини.

Другий тайм розпочався з чудового моменту дніпрянок: після проходу Немець правим флангом Кузьмин завдала удару над поперечиною. У подальшому наша команда, попри майже повну відсутність замін і втому, чинила гідний опір чемпіонкам. Наші дівчата атакували, завдаючи ударів здалеку (двічі Бєлік, Куніна, Тараканова) та намагаючись шукати нападниць передачами врозріз. Після однієї такої (знову віддавала Немець на Кузьмин) лише відчайдушний кидок голкіперки «Ворскли» у ноги врятував полтавок.

Суперниці, звісно, також атакували багато. Можливо, їм вже не вистачало мотивації, але воротам Рябовіл вони загрожували. Найбільш небезпечним був момент на останніх хвилинах, коли Логвінова та Рябовіл ставали на шляху м’яча після двох поспіль ударів з близької відстані.

Рахунок так і залишився незмінним. Наша команда завершить чемпіонат за тиждень домашнім матчем з «Ладомиром».