Збірна України U-18 (футболісти не старше 2002 року народження) провела два матчі групового раунду представницького турніру Вацлава Єжика, що проходить у Чехії. Спочатку синьо-жовті зіграли у нічию 1:1 з командою Словаччини, а у другому матчі українці з рахунком 2:1 переграли збірну Північної Македонії, причому переможний гол на 80-й хвилині забив півзахисник СК «Дніпро-1» Данило Волинець.
Відзначимо, що обидва повних матчі провів голкіпер дніпрян Мирослав Зновенко, Данило Волинець у першій грі вийшов на поле на 56-й хвилині, а у другій грав у стартовому складі і був замінений тільки у компенсований арбітром час, а ще один представник спортклубівців Максим Соловйов у стартовій грі провів перші 73 хвилині, а у переможному двобої повний другий тайм.
Яке саме місце українці посіли у групі, стане зрозуміло після заключного матчу групового етапу, в якому між собою зіграють словаки та північні македонці.