Юнацька збірна України U-17 під кермом Юрія Мороза здобула другу поспіль розгромну перемогу в першому раунді кваліфікації до Євро-2023. Після перемоги над Азербайджаном (5:2) українці розтрощили Ліхтенштейн 7:0! Заключну результативну крапку у матчі встановив представник СК «Дніпро-1» Данило Хан, який не тільки забив гол на 88 хвилині, а і віддав результативну передачу партнеру, коли рахунок у матчі став 6:0.  В цій грі Данило Хан провів весь матч, а у поєдинку із Азербайджаном був замінений 60-й хвилині зустрічі. Також у поєдинку з Ліхтенштейном на 76-й хвилині матчу вийшов захисник СК «Дніпро-1» Данило Гаража, для якого ця гра стала дебютною на рівні збірних.

За підсумком двох матчів збірна України зберігає перше місце в другій групі з шістьма очками та вже точно пройде до елітного раунду відбору на Євро, незалежно від результату останнього матчу проти Боснії і Герцеговини (30 жовтня, 14:30).