Головний арбітр ВВА: Микола Балакін (Київська область)
Спостерігач ВВА: Сергій Задіран (Дніпро)
«Дніпро-1»: 93. Валеф, 6. Бузанелло, 5.Сарапій, 39.Сваток (кап), 3.Адамюк, 34.Танчик, 18.Бабенко, 22.Рубчинський (25.Когут, 85), 8.Піхальонок, 9.Гуцуляк (29.Назаренко, 72), 7.Довбик.
Запасні: 33.Юрчук, 15.Логінов, 2.Кононов, 99.Гомес, 10.Балулі.
«Шахтар»: 81.Трубін, 4.Крівцов (23. Тейлор, 35), 5.Бондар, 6.Степаненко (34.Петряк, 79), 8.Судаков, 10.Мудрик, 14.Сікан (2.Траоре, 63), 15.Михайліченко, 21.Бондаренко, 22.Матвієнко, 29.Назарина (16.Криськів, 63).
Запасні: 1.Шевченко, 12.Пузанков, 30.Пятов, 7.Тотовицький, 19.Кулаков, 20.Топалов, 27.Очеретько, 32.Козік.
Головний тренер: Ігор Йовічевіч

Голи: Піхальонок (20), Довбик (53) – Мудрик (17).

Попередження: Сарапій (29), Довбик (89) – Бондар (83), Мудрик (85).

Несподіванно на розминці перед матчем травмувався Амаш, тому в стартовому складі замість нього зявився Танчик. Лідери чемпіонату першими створили небезпечний випад: удар Довбика у парирував Трубін. Згодом Трубін не впевнено зіграв у воротарському майданчику після кутового. Намагання суперника налагодити атакувальну гру успіху не мали. А далі сталася несподіванка. На 17-й хвилині чи не перша нагода «Шахтаря» завершилася голом у ворота дніпрян. Від лівої бровки поля Мудрик змістився до центру, та пробив у ближній кут. Голкіпер Валеф зреагував на постріл, але від його рук сфєра потрапила у ворота – 0:1. Здається, що воротар міг зіграти й краще у цьому епизоді. Щоб відігратися «Дніпру-1» вистачило лише три хвилинки. Партнери кинули у прорив Довбика, той ефектно зробивв передачу на Гуцуляка. Простріл – й Піхальонок, обробивши мяч, відправив того у сітку воріт суперника – 1-1. Ближче до того, щоб змінити рахунок, був Довбик. Але його удар головою Трубін парирував на кутовий. Ще в одному випадку удар Довбика пройшов поруч з воротами. Лише під кінець першого тайму гості трохи покращили статистику, завдав другий за матч удар по воротам. У «Дніпра-1» – 6 ударів (4 у площину воріт). За небезпечними атаками «Дніпро-1» також мав перевагу (21/18).

Стартовий відрізок другого тайму краще використав «Дніпро-1». Артем Довбик на лінії карного майданчика отримав передачу від Піхальонка. Розвернувся та з-під Матвієнка влучно пробив низом. Трубін був безсилий врятувати свою команду – 1:2. Тепер у ролі наздогонячого опинилися гірники. Й відповідь «Шахтаря» була дуже небезпечною: Мудрик вівив ворота Сікана, але блискуче зіграв Валеф. «Шахтар» намагається пресингувати, інколи змусуючи дніпрян втрачати мяч. Після однієї з таких втрат стрімка атака ледь на закінчилась голом, Валеф завадив забити Мудрику. Дніпрянам фрагментами вже важче стримувати атаки суперника, гості заробили кілька кутових, які успіху не мали. «Дніпро-1» витримав, 2-1.

Цією перемогою «Дніпро-1» збільшив перевагу над «Шахтарем» до вісьми очок.