Головний арбітр ВВА: Катерина Монзуль (Харків)
Спостерігач ВВА: Юрій Мосейчук (Чернівці)
«Шахтар»: 31.Різник, 5.Бондар, 6.Степаненко (кап) (18.Келсі, 71), 8.Криськів, 10.Судаков, 11.Зубков (90.Кащук.84), 14.Сікан, 22.Матвієнко, 26.Конопля (13.Гогічаішвілі, 60), 39.Невертон (7.Де Соуза, 71), 44.Ракіцький (16.Азаров, 60).
Запасні: 1.Рудько, 4.Катілло, 9.Швел, 19.Чигринський, 20.Топалов, 25.Міроші, 29.Назаріна.
«Дніпро-1»: 1.Волинець, 3.Адамюк, 39.Сваток (кап), 5.Сарапій, 11.Мірошніченко, 18.Бабенко, 8.Піхальонок (30.Кравець.90+3), 22.Рубчинський, 9.Гуцуляк, 17.Лєднєв (20.Горбунов, 87), 7.Філіппов. (19.Вітіньо, 73).
Запасні: 12.Кінарейкін, 33.Юрчук, 4.Пуріта, 42.Пасіч, 26.Каплієнко, 28.Маркос Андре,
Головний тренер: Юрій Максимов.

Голи: Сікан (5), Сарапій (41), Гуцуляк (51), Лєднєв (56)

Попередження: Рубчинський (61), Бондар (76).

Головний тренер дніпрян Юрій Максимов третій матч поспіль фактично повторює склад команди, але на гру з «Шахтарем» одна зміна все ж таки відбулась – на останню межу повернувся Волинець, котрий повністю відновився після травми, що отримав у матчі з «Динамо». Гра для спортклубівців почалася досить невдало – вже на 5-й хвилині метушня у карному майданчику гостей завершилася тим, що м’яч відскочив до Сікана, котрий завдав невідпорного удару з близької відстані.

Далі на полі пішла рівна боротьба, в якій було багато єдиноборств, але вся гра в основному йшла у центрі поля. До середини тайму можна відзначити удар Лєднєва, котрий заблокував Бондар, а у господарів удар над поперечиною Крисківа.

За такої гри багато що залежало від помилок у захисті, і на 27-й хвилині гірники запресингували Бабенка після чого Волинець вже забирав м’яч в ногах у Невертона. На 35-й хвилині Волинець зреагував на підступний удар Сікана, відбивши м’яч за межі поля, і це був тільки перший кутовий у матчі. Надійно зіграв голкіпер дніпрян і за межами карного майданчику, коли він в підкаті відібрав м’яч у Невертона.

На 41-й хвилині Мірошніченко заробив для гостей перший кутовий у матчі, він же його і виконав, а Сарапій перестрибнув усіх, спрямувавши м’яч повз голкіпера у нижній кут -1:1!

А на початку другого тайму стрімка атака лівим флангом від спортклубівців закінчилась зміщенням до карного майданчику Гуцуляка і його блискавичним ударом у дальню дев’ятку – 2:1 на користь дніпрян! На цьому спортклубівці не зупиняються і ось вже гості заробляють перспективний штрафний, який бездоганно у нижній кут виконує Лєднєв – це вже 3:1 попереду СК «Дніпро-!»!

Далі спортклубівці абсолютно спокійно контролювали ситуацію на полі, не давши супернику жодного шансу на те, щоб хоча б скоротити рахунок. Більше того, Вітіньо міг довести рахунок і до вели кого, але не судилося.

У підсумку «Дніпро-1» переграє «Шахтар» і очолює турнірну таблицю!