Кубок України серед жінок. 1/4 фіналу.
Віта-Литовська. НТБ «Динамо». 13 вересня. 16:00.
«Динамо» (Київ) – СК «Дніпро-1» 0:2 (0:2)
Арбітр: Катерина Руда (Хмельницький),
Асистенти арбітра: Світлана Грушко (Київська область), Ірина Петрова (Нова Каховка).
Четвертий арбітр: Артем Тищенко (Донецьк).
Спостерігач арбітражу: Сергій Дзюба (Хмельницький)
Делегат УАФ: Олександр Косевич (Донецька область)
«Динамо»:12.Карбань, 3.Бабюк, 47.Шевцова, 55.Степанець, 33.Сікорська (16.Горулько.78), 13.Словак, 14.Чайка, 19.Кравець (28.Кабанова, 82) 10.Кукса (7.Мирончук,78), 17.Мироненко (11.Запорожець.90), 18. Дружченко.
Запасні: 81.Кулик, 71.Барбул, 4.Чорномаз.
Головний тренер: Володимир Єфімако
«Дніпро-1»: 12.Рябовіл, 7.Синько, 5.Вакуленко (21.Пороходніченко,68), 29.Аілінкій, 10.Аслаханова (77.Тараба,68), 8.Кумеда, 25.Куніна. 17.Рудь (11.Новосельська,33, 15.Жукова.85), 2.Левицька (кап), 71.Тюхтій (22.Логвінова,46), 91.Тараканова.
Запасні: 31.Маліборська, 99.Серемчук, 24.Гайдай, 29.Балашко, 4.Немець.
Головна тренерка: Олена Кудзієва.
Голи: Тараканова (42), Аілінкій (45)
Попередження: Аілінкій (73), Словак (77), Кумеда (90+2).

Гостьовий чвертьфінальний поєдинок Кубка країни проти динамівок Києва спортклубівки розпочали досить активно. У стартові 6 хвилин дніпрянки двічі загрожували суперницям – спочатку Аілінкій пробила трохи вище поперечини, замикаючі головою навіс з кутового, а у наступній атаці Тараканова пробила поруч із ближньою дев’яткою. Ближче до середини тайму гра вирівнялася, без особливих моментів, хоча перспективні підходи були у обох команд.

Щоб освіжити гру у нападі ще у першому таймі Олена Кудзієва випустила Новосельську. У підсумку активні дії дніпрянок, котрі регулярно застосовували високий пресинг, змусили помилитися суперниць. Тараканова перехопила передачу захисниці «Динамо» неподалік карного майданчику, трохи просунулась вперед і завдала невідпорного удару у нижній кут – 1:0 попереду СК «Дніпро-1»! Але на цьому спортклубівки не зупинилися. Після довгої передачі за штрафного Левицької Аілінкій виграла боротьбу у голкіперки «Динамо» і спокійно спрямувала м’яч у порожні ворота -2:0 за такого рахунку дніпрянки пішли на перерву.

На початку другого тайму динамівки провели гостру атаку, в результаті якої Рябовіл ногою відбила удар суперниці, але після цього спортклубівки повністю продовжили контролювати події на полі, створюючи біля воріт киянок гострі моменти. Кумеда неточно била через себе, Новосельська пробивала вище воріт з хорошої позиції, а на 51-й хвилині тільки поперечина врятувала господарок від третього голу після удару Кумеди. Були ще моменти у Тараканової і Куніної, яка пробивала у ближній кут з близької відстані. Киянки протягом другого тайму відзначились хіба що неточним ударом Дружченко з непоганої позиції на 68-й хвилині гри, а в іншому спортклубівки мали беззаперечну перевагу і абсолютно заслужено здобули путівку у півфінал Кубка України – перший в своїй історії!