«Динамо» (Київ) – СК «Дніпро-1» – 0:1 (0:1)

Чемпіонат України серед жінок. Вища ліга. 2-й тур. Київ. НТБ «Динамо». 13 серпня. 12:00.

Арбітр — Оксана Паньків (Тернопіль), асистенти арбітра — Ірина Голіяк (Миколаївська область), Діана Олійник (Черкаси). Четвертий арбітр — Юрій Гординський (Вінниця).

Спостерігач арбітражу — Олександр Якименко (Київська область)

«Динамо»: Карбань, Бабюк, Горулько (Кукса, 72), Степанець (Кабанова, 90), Бондаренко, Словак, Прокопенко – к, Сікорська, Кравець (Чайка, 46), Мироненко, Дружченко (Мирончук, 84)

Запасні: Чорномаз, Барбул, Запорожець

Головний тренер – Володимир Єфімако

СК «Дніпро-1»: Рябовіл, Пороходніченко, Аілінкій, Аслаханова (Вакуленко, 81), Логвінова, Левицька, Кумеда, Немець, Куніна (Рудь, 85), Тараканова, Новосельська (Крючкова, 58)

Запасні: Маліборська, Тараба, Балашко, Тєльна, Синько, Бєлік

Головний тренер – Олена Кудзієва

Гол: Новосельська (4)

Попередження: Пороходніченко (85)

Зі стовідсотковим показником провела два стартові тури жіноча команда «Дніпра-1». Слідом за домашньою перемогою на «Пантерами» дівчата Олени Кудзієвої здобули дуже важливий виїзний виграш у «Динамо».

Зустрічі передувала дуже неприємна подія. Під час розминки проблеми з коліном виникли у Вікторії Серемчук, і ще до початку матчу її замінила у старті юна Ілона Новосельська. І треба ж такому, що саме вона вже на 4-й хвилині замкнула простріл з флангу Людмили Куніної, відкривши рахунок!

Цей гол залишився єдиним та переможним, хоча протягом гри обидві команди мали достатньо моментів. Перший тайм пройшов на зустрічних курсах. У складі «Дніпра-1» відзначитися могли Левицька, Немець, Новосельська; атаки динамівок декілька разів зупиняла надійною грою Рябовіл.

Після перерви господарки атакували більше, і в одному з моментів нашу команду навіть врятувала поперечина. Але і дніпрянки могли збільшувати рахунок. Найбільш гострий момент прийшов після подачі кутового Левицькою – Аілінкій завдала удару головою, але Карбань зреагувала.

«Дніпро-1» відстояв переможний рахунок та очолив турнірну таблицю. Наступний матч наша команда проведе вдома 18 серпня проти «Маріуполя».