Жіноча команда нашого клубу розпочала програму контрольних матчів. Як і казала головний тренер Олена Кудзієва, суперниками стали вихованці дніпровської академії 2008 року народження.

Перший тайм спарингу пройшов за відкритої гри, з моментами біля воріт обох команд. Своїми шансами хлопці скористалися більш вправно, використавши помилки еспериментальної лінії захисту та забивши до перерви двічі.

Друга половина гри пройшла здебільшого за переваги жіночої команди, але з голами, як і раніше, не складалося. Не вдалося реалізувати навіть пенальті (воротар потягнув удар Тараканової, а добивання прийшлося у стійку). На протилежній половині поля добре в рамці діяла Ольга Рябовіл, однак їй довелось все ж таки пропустити ще раз – спаринг завершився поразкою 0:3.

«Дніпро-1»: Рябовіл О., Вакуленко, Крук, Пороходниченко, Аслаханова, Бєлік, Кумеда, Куніна, Немець, Тараканова, Серемчук. На заміни виходили: Маліборська, Рябовіл Є., Іванова, Новосельська, Пшенична, Кузьмин, Грецинок, Тараба.