Сьогодні  національна збірна України провела спаринг з англійським «Брентфордом  В», на тренувальній базі якого команда Руслана Ротаня готується до матчу відбору Євро-2024 зі збірною Англії.

Синьо-жовті провели два тайми різними складами. До перерви зіграв один спортклубівець – капітан дніпрян Олександр Сваток, котрий і відкрив рахунок у матчі на 22-й хвилині, замкнувши головою навіс з кута поля від Руслана Маліновського.

У другому таймі за національну збірну України зіграли три спортклубівця – Едуард Сарапій, Олександр Піхальонок і Артем Довбик.  У підсумку українці переграли суперника 2:0, і таким чином гол Олександра Сватка виявився переможним.

Матч відбору Євро-2024 між збірними Англії та України відбудеться 26 березня в Лондоні на «Уемблі» (початок — о 19.00 за київським часом).