Перед початком тренування в понеділок головний тренер Олександр Кучер коротко проаналізував контрольний матч з «Металістом», що відбувся напередодні. Він зауважив не деякі недоліки в організації атакувальних дій, але в цілому визнав гру підопічних доброю та подякував за неї.

На тренуванні футболісти після спільної пробіжки та розминки розділилися. Ті, хто провів більше часу на полі у спарингу, обмежилися теніс-болом та вирушили на масаж, решта ж провела низку ігрових вправ.

На завершення ця частина футболістів пограла у футбол на обмеженій ділянці поля, причому перерви між трьома таймами гравці використовували для ударів по воротах. Двобій «зелених» та «червоних» точився дуже напружений. Суперники по черзі виходили вперед, але жодній з команд не вдавалося відірватися у рахунку бодай на два м’ячі. Врешті-решт, коли за рахунку 7:7 Олександр Кучер дав команду грати до переможного гола, вирішального удару завдав Білл.

Після цього вже вся команда вирушила на відновлювальні заходи, а завтра у спортклубівців буде вихідний день.