Сьогодні національна збірна України зіграла свій черговий матч в рамках відбору на Євро-2024. У словацькій Трнаві підопічні Сергія Ребора (в тренерський штаб збірної входить і представник СК «Дніпро-1» Гліб Платов) з рахунком 1:0 переграли збірну Мальти, забивши єдиний гол з пенальті на 72-й хвилині зустрічі.

У матчі взяли участь одразу два гравці СК «Дніпро-1». Форвард Артем Довбик вийшов на поле на 63-й хвилині матчу і взяв участь в комбінації, яка призвала до призначення пенальті. Для Артема ця гра стала 18-ю за національну збірну (6 голів, 3 результативні передачі).  А вже у компенсований арбітром час н поле вийшов капітан дніпрян Олександр Сваток, для якого ця гра стала другою за головну команду країни.