СК «Дніпро-1» – «Металіст»

Чемпіонат юнацьких команд. 24-й тур. Ужгород. «Авангард». 2 травня. 13:00

Арбітр — Артем Артеменко (Миколаїв), асистенти арбітра — Дмитро Башкіров (Донецька область), Тарас Ніконенко (Харків). Четвертий арбітр — Ярослав Леськів (Львівська обл.).

Спостерігач арбітражу — Юрій Можаровський (Львів)

Юнаки «Дніпра-1» в минулому турі перервали безвиграшну серію і тепер прийматимуть «Металіст», який має дуже молодий склад. Харків’яни ще не вигравали у цьому році, а загалом їхня серія без перемог налічує 9 матчів (2 нічиї, 7 поразок), причому за цей період «Металіст» забивав лише в одній грі – в позаминулому турі полтавській «Ворсклі» (3:3).

У першому колі «Дніпро-1» поступився на виїзді харківським суперникам з рахунком 1:3 (відзначився Гаджиєв). То була перша в історії зустріч юнаків цих клубів між собою.

Матч юнацького чемпіонату “Дніпро-1” – “Металіст” розпочнеться 2 травня о 13 годині. Наш сайт планує пряму трансляцію гри.