«Кобра» (Білокуракине) – СК «Дніпро-1» – 0:8 (0:3)

Чемпіонат України серед жінок. Перша ліга. 9 тур. 30 жовтня. Новоспсков. Стадіон «Будівельник»

Арбітр: Владислав Дубовицький. Асистенти арбітра: Олеся Лапта, Дмитро Терентьєв

«Кобра»: Голик (Молчанова, 78), Козуб, Бухова, Здоровець, Левковська (Неманіхіна, 89), Пархоменко (Нарожна, 78), Брюховецька (Солдатенко, 89), Гончарова (Нізійова, 46), Говорова, Барсова, Ковальова

Запасна: Хилько

Головний тренер: Євген Світличний

«Дніпро-1»: Рябовіл (Маліборська, 46), Синько, Логвінова (Кузьмин, 65), Аслаханова (Плакуща, 82), Мустафаєва (Шалімова, 46), Куніна, Бєлік, Кумеда, Шопіна, Немець, Келеп (Пшенична, 75)

Запасні: Матюша, Пороходніченко

Головний тренер – Олена Кудзієва

Голи: Немець (20, 35, 40, 69), Куніна (56, 89), Шопіна (57), Кумеда (90+2)

Жіноча команда СК «Дніпро-1» поновила чемпіонат, що брав двотижневу паузу на матчі збірної, впевненою виїзною перемогою над «Коброю». Попри важкий виїзд шляхами Луганської області до Новопскова, наші дівчата продемонстрували притаманну їм майстерність на полі.

Вже у першому таймі хет-триком відзначилась Анастасія Немець, яка повернулася до ладу після травми. Ці голи приборкали суперниць з небезпечною назвою, і після перерви «Дніпро-1» забив ще 5 разів. Немець довела особистий лік голів до чотирьох, дубль поклала кращий бомбардир команди Людмила Куніна, ще по м’ячу додали Анастасія Шопіна та Анастасія Кумеда.

Таким чином, спортклубівки вже втретє у восьми матчах здолали суперниць з рахунком 8:0 і продовжують переслідувати «Шахтар». Наступний матч наша команда проведе 6 листопада у Полтаві проти «Ворскли».