Післяматчева прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича:

– Найголовніше те, що наші хлопці дуже серйозно віднеслися до гри. І бажання, і настрій у них були, контролювали хід матчу, хоча «Дніпро-1» мені сподобався, адже ця команда намагається саме грати у футбол, підібрані хлопці, які просто так не б’ють м’яч вперед. Так що, ми ретельно готувалися до гри, розраховували на те, що у нас більше буде контролю м’яча, непогані були перехоплення і підбирання в центрі – це те, що ми вимагали від гравців. Нам  залишався крок до фіналу і ми мінімальне завдання виконали.

– Може хтось з молоді СК «Дніпро-1» в майбутньому потрапити до «Динамо»?

– Я ще раз скажу, що команда грає достатньо цікаво, кожен доповнює один одного і мені сподобалася команда «Дніпро-1».  Є тут цікаві хлопці, але у нас також молода команда і ми омолоджуватися не плануємо. Дай Бог, щоб хлопці зростали і прогресували. У них є потрібні якості, щоб стати хорошими футболістами.

– На ваш погляд, в такому своєму стані СК «Дніпро-1» міг би зайняти місце серед клубів УПЛ?

– Коли ми готувалися до матчу, я сказав своїм хлопцям, що наш суперник – не команда Другої ліги, а команда Прем’єр –ліги. Хлопці повинні були серйозно поставитися  до цього, і насправді, рівень команди зараз такий, що навіть на сьогоднішній момент, на мій погляд, дозволяє їй грати в УПЛ.

– А скільки матчів СК «Дніпр-1» ви подивились під час підготовки?

– Ми подивилися дві гри – проти «Металіста-1925» і ФК «Дніпро».

– Заміна Бойка пов’язана із тим, щоб надати ігрову практику Бущану?

– Звичайно, Бущан пропустив багато часу, він провів вже дві гри за дубль, і рахунок дозволяв його випустити. Потрібно надавати ігрову практику в такій ситуації.

– Задоволені, що фінал пройде на «Дніпро-Арені»? Вважаєте, що цей стадіон принесе вам вдачу?

– До 9 травня ще далеко, поки що у нас ще ігри чемпіонату. Так, тут чудова арена і чудова атмосфера, поле – шикарне. Так що, думаю, що фінал повинен пройти вдало. Ну а як воно складеться, ми вже дізнаємося після завершення гри.

Прес-служба СК «Дніпро-1»