Капітан СК «Дніпро-1» Сергій Кравченко поділився власними враженнями від переможного гостьового матчу проти «Гірника-Спорту» (3:0):

-Ми бачимо результати конкурентів, і нам требо було набирати три очки, хоча ми і так на кожну гру налаштовуємося тільки на перемогу.  У турнірній таблиці велика щільність, усі рідко втрачають очки, а значить нам свої очки треба брати. Тому ми і виходимо на кожний матч з думками о перемозі, хоча це і не завжди нам вдається, але сьогодні наша перемога була повністю закономірною. Так що всю команду хочу привітати з цієї звитягою. А головне, цю перемогу ми присвячуємо нашому лікарю Андрію Мінчуку, який нещодавно відзначив свій піввіковий ювілей.

– Сьогодні Олександр Назаренко оформив дубль. Вболівальники вже пишуть в коментарях, що його треба викликати у збірну. Не ранувато?

– В молодіжну збірну точно треба викликати. Саме в молодіжку, а не в U-19 або U-20. Хлопець дійсно хороший, грає постійно в основному складі сильної команди, яка йде на першому місці у Першій лізі. Не думаю, що у кожного в молодіжці є подібна ігрова практика на такому рівні. Так що він заслуговує на виклик в збірну України U-21, ну а в національну команду ще треба рік-два почекати.

Прес-служба СК «Дніпро-1»