Контрольний матч.
9 липня. 17.00. «Дніпро-Арена».
СК «Дніпро-1» — «Олімпік» (Донецьк) 2:1 (2:1)
СК «Дніпро-1» (1 тайм): Кліщук, Сафронов, Лопирьонок, Логінов, Польовий, Кравченко (кап), Кобахідзе, Когут, Загальський, Назаренко, Супряга. (2 тайм): Юрчук, Шаповал, Сарапій, Сафронов (Вакулко,77), Нагієв (Ярмолюк,77), Батагов, Булеца, Сніжко, Бєляєв, Чичиков, Куліш.

«Олімпік»: (1 тайм): Кринський, Вантух, оглядини, Гришко, Ксьонз, оглядини, Кравчук, Є.Пасич, оглядини, Г.Пасич, Тейшейра. (2 тайм): Альімі, Цимбалюк, оглядини, Снурніцин, оглядини, Климчук, Політило, оглядини,Тейшейра, оглядини, оглядини.

Голи: Логінов (12, пас Загальський), Супряга (30, пас Кравченко) — Г.Пасич (16)

1 хв. Матч почався.

1 хв. Одразу гості заробили кутовий – після подачі Лопирьонок виніс м’яч зі штрафного майданчику, після чого був неточний удар здалеку.

2 хв. Офсайд у «Олімпіка».

4 хв. Загальський заробляє вільний удар за небезпечну гру в 35 метрах від воріт суперника. Подача Кравченка, і Логінов головою б’є вище воріт метрів з семи.

5 хв. Довга комбінація дніпрян закінчилася скиданням Когута на Супрягу, але захисник гостей не дав завдати удар Владу, знявши у нього м’яч з ноги.

6 хв. Господарі заробили перший кутовий. Після подачі Кравченка захисники винесли м’яч зі штрафного майданчику.

7 хв. Гравець «Олімпіка» завдає удар метрів з 23-х – прямо у руки Кліщуку.

10 хв. Зараз гра триває більше у центрі поля.

11 хв. Когут заробляє штрафний неподалік кутового прапорця.

12 хв. ГООООЛ!!!! 1:0!!! Загальський зробив навіс зі штрафного, і Логінов головою спрямував м’яч у дальній кут!!!

15 хв. Після довгої комбінації дніпрян, Когут знайшов пасом неподалік лінії штрафного майданчику Назаренко, який отримав удар ззаду по ногах, але свисток арбітра не пролунав.

16 хв. ГОЛ! 1:1! Геннадій Пасич скористався помилкою дніпрян в обороні, і залишившись на одинці з голкіпером впевнено переграв Кліщука.

18 хв. Кліщук забрав м’яч в руки після навісу зі штрафного від правої бровки.

19 хв. Назаренко заробляє штрафний неподалік кутового прапорця. Подача Кравченка, і захисники вибили м’яч зі штрафного майданчику.

21 хв. Когут заробляє штрафний метрах в 25-ти від воріт суперника. Загальський пробив поруч із стійкою.

24 хв. Дніпряни починають пресингувати суперника на його половині поля,але гості досить вдало через передачі проходять середину поля.

29 хв. Довга атака дніпрян закінчилась подачею Польового, після чого м’яч пройшов над поперечиною.

30 хв. ГООООЛ!!!! 2:1!!!! Кравченко пасом вивів на побачення із голкіпером Супрягу, і Влад спокійно реалізував вихід сам на сам.

33 хв. Кобахідзе запресингував захисника,змусивши його вибити м’яч на кутовий. Подача Загальського, Сафронов виграв боротьбу, але удар у нього не вийшов.

35 хв. Кравченко виконує штрафний метрів з 35-ти – м’яч стає легкою здобиччю голкіпера, який щойно вийшов на поле замість іншого воротаря “Олімпіку”.

40 хв. Офсайд у Когута, який пробив головою вище воріт з лінії воротарського майданчику після навісу з лівого флангу.

43 хв. Перспективна атака гостей закінчилась ударом метрів з 22-х- поруч із стійкою.

ПЕРЕРВА.

46 хв. Другий тайм почався. Склад дніпрян: Юрчук, Шаповал, Сарапій, Сафронов, Нагієв,Батагов, Булеца, Сніжко, Бєляєв, Чичиков, Куліш.

47 хв. Нагієв перехопив передачу суперника і пройшов з м’ячем метрів 30, після чого завдав удар і воротар не без труднощів відбив м’яч.

50 хв. Дуже активно почали другий тайм дніпряни. М’яч постійно гостює на половині поля «Олімпіку».

52 хв. Захисники гостей заблокували удар Бєляєва метрів з 20-ти.

53 хв. Шаповал завдавав удар з лінії штрафного майданчику у дальній кут – воротар накрив м’яч.

57 хв. Гості поступово намагаються перевести гру на половину дніпрян,але до Юрчука м’яч просто не доходить.

62 хв. Гра триває без моментів.

63 хв. Непоганий прохід Чичикова правим флангом закінчився прострілом у штрафний майданчик, але до Булеци м’яч не дійшов.

65 хв. Гості створили перший небезпечний момент у другому таймі. Тейшейра увійшов в штрафний майданчик з лівого флангу і завдав удар у дальній кут – поруч із стійкою.

66 хв. Ще один момент у донеччан – удар за лінії штрафного майданчику повз воріт.

68 хв. Дніпряни заробили перший кутовий у другому таймі. Подача Булеци і Куліш ледве не переграв голкіпера у воротарському майданчику – ще один кутовий, але тепер захисники вибили м’яч.

70 хв. Ще один кутовий дніпрян – захисники вибили м’яч.

75 хв. Бєляєв виграв боротьбу на другому поверсі у чужому штрафному майданчику, але м’яч до Куліша не дійшов.

76 хв. Шаповал відмінно прострелів з лівого флангу, а Чичиков у дотик замикав передачу партнера, проте м’яч пройшов над поперечиною.

76 хв. Тепер вже Куліш опинився на ударній позиції, і воротар гостей відбив постріл форварда ногою.

77 хв. Подвійна заміна у дніпрян: замість Сафронова і Нагієва вийшли Вакулко і Ярмолюк.

82 хв. Бєляєв заробив штрафний неподалік кута штрафного майданчику. З подачею Булеци захисники впоралися.

83 хв. Чичиков пробив метрів з 22-х – повз воріт.

84 хв. Бєляєв отримав м’яч від Вакулка у штрафному майданчику, проте його накрили одразу два захисники і не дали можливості розвинути атаку.

86 хв. Гравець «Олімпіка» мав можливість зрівняти рахунок, опинившись на одинці з Юрчуком, але відмінно зіграв воротар спортклубівців відбивши м’яч ногою.

86 хв. Шаповал завдавав удар метрів з 20-ти і влучив у голову суперника, від якого м’яч ушов на кутовий.

87 хв. Булеца пробивав у ближній кут метрів з 14-ти і влучив у зовнішню сітку.

88 хв. Офсайд у «Олімпіка».

89 хв. Навіс Чичикова у штрафний майданчик і м’яч стає легкою здобиччю воротаря.

90 хв. Дніпряни тримають м’яч на половині суперника.