Контрольний матч. 20 липня. 11.00. Придніпровськ.

СК «Дніпро-1» — «ВПК-Агро» (Магдалинівський район) 2:0 (0:0)

СК «Дніпро-1»:Бабічин, Нагієв (Коркішко,66), Зайков, Сафронов, Польовий (кап), Загальський (Ярмолюк,46), Вакулко, Сніжко, Чичиков, Бєляєв (гравець на оглядинах,81), Кузін (Куліш,46)

«ВПК-Агро»: Бубенцов, Сидоренко (Дегтярьов,3), Васильєв, Яременко (кап) (Ткаченко,27), Андрушко, Скляренко (Мельников,60), Шаповалов, Терехов (Донгаузер,60), Будняк (Маргарян,46), Шмигельський (Кравчук,54), Шарко (Саблін,46)

Гол: Куліш (51, пас Чичиков), Коркішко (85, пас Сніжко)

1 хв. МАТЧ ПОЧАВСЯ.

2 хв. ВПК-Агро розіграв перший кутовий, удар з лінії штрафного майданчику було заблоковано захисниками дніпрян.

3 хв. Вже на початку гри гості провели заміну. Замість Сидоренка вийшов Дегтярьов.

6 хв. Бєляєв гостро прострілив з лівого флангу, але до партнерів м`яч не дійшов.

8 хв. Гості заробили штрафний в 30-ти метрах від воріт дніпрян. Шмигельський пробив низомпрямо у руки Бабічину.

10 хв. Загальський опинився на газоні у штрафному майданчику суперника після поштовху у спину, але сивисток арбітра промовчав.

12 хв. Загальський закидав м`яч у штрафний майданчик гостей, але Бубенцов зіграв на випередженні.

14 хв. Зазисники вибили м`яч на кутовий після подачі Нагієва. Після розіграшу з кута поля Чичикова прострілював вздовж воротарського майдагнчику, але знову захисники ВПК-Агро зіграли надійно.

17 хв. Нагієв в підкаті перервав прохід Скляренка, який заробив кутовий. Після подачі Вакулко вибив м’яч зі штрафного майданчику.

22 хв. Сніжко заробив штрафний неподалік кута штрафного майданчику. Подача Загальського, Зайков виграв боротьбу і пробив головою вище воріт, при цьому Бубенцов кулаком влучив гравцю СК «Дніпро-1» по обличчю, відправивши Кирила в нокдаун. Арбітр вирішив, що і в цьому епізоді пенальті немає. Зайков встав і продовжує гру.

26 хв. Невелика перерва у грі. Досить спекотно, і команди пішли попити водички.

27 хв. Під час перерви у гостей відбулась ще одна заміна – замість каптана команди Яременка на поле вийшов колишній спортклубівець Ярослав Ткаченко.

29 хв. Дніпряни ледве не відкрили рахунок: Загальський завдав удар здалеку і м’яч рикошетом від голови Васильєва влучив у поперечину.

30 хв. Чудовий момент відкрити рахунок втратив Чичиков, якого на побачення з Бубенцовим вивів Бєляєв, але Олексій програв дуель голкіперу, а добивання Загальського з лінії штрафного майданчику було неточним.

32 хв. Бабічин впевнено зіграв на виході після подачі зі штрафного.

33 хв. Шмигельський пробив головою повз воріт після подачі з правого флангу.

34 хв. Господарі заробили кутовий на правому фланзі. Сафронов трохи не замкнув подачу Загальського.

36 хв. Польовий збив Шарка неподалік кута штрафного майданчику (це помітив лайнсмен). Ткаченко пробив в нижній ближній кут, і Бабічин відмінно зафіксував м’яч.

40 хв. Пауза у грі. Лікар допомагає гравцю «ВПК-Агро».

44 хв. Чудовий момент відкрити рахунок не реалізував Кузін. Сніжко зробив пас у штрафний майданчик на Араміса, і той залишився на одинці перед голкіпером, і в дотик перекидав м’яч через Бубенцова, але м’яч пройшов поруч із стійкою.

45 хв. Офсайд у СК «Дніпро-1»

45+1 хв. Арбітр призначив перспективний штрафний за гру рукою неподалік штрафного майданчику гостей. Польовий пробив поруч із стійкою.

45+2 хв. Комбінація Чичикова і Нагієва закінчилась кутовим. Після подачі, м’яч опинився на дальній половині штрафного майданчику, звідки прострілював Бєляєв – знову кутовий, але арбітр його не дав виконати – свисток на ПЕРЕРВУ.

46 хв. Другий тайм почався. В перерві у дніпрян відбулося дві заміни: Загальський і Кузін залишили поле, а замість них вийшли Куліш і Ярмолюк.

48 хв. Куліш в боротьбі із захисником головою замикав навіс з правого флангу – неточно.

50 хв. Довга комбінація дніпрян закінчилась прострілом Нагієва – воротар випередив Куліша.

52 хв. ГООООООЛ!!! 1:0!!! Відкрито рахунок у матчі. Куліш у дотик замкнув простріл Чичикова з правого флангу.

54 хв. Заміна у гостей – Кравчук вийшов замість Шмигельського.

55 хв. Ще один гострий прохід Чичикова правим флангом закінчився прострілом,але тепер м’яч до Бєляєва не дійшов.

56 хв. Дуже спірний офсайд у Бєляєва

58 хв. Бєляєв, у боротьбі метрів з восьми, замикав навіс Нагієва з правого флангу – трохи неточно.

59 хв. Перспективна атака дніпрян закінчилась фолом з боку Польового.

60 хв. Подвійна заміна у гостей: Терехова і Скляренка замінили Донгаузер і Мельников.

61 хв. Донгаузер пробив з лінії штрафного майданчику у дальній кут – поруч із стійкою.

63 хв. Польовий подав зі штрафного, Чичиков замикав навіс у воротарському майданчику і трохи не влучив у ворота.

64 хв. Чичиков пробив з лінії штрафного майданчику під поперечину – надійно зіграв воротар.

66 хв. Заміна у складі дніпрян. Замість Нагієва вийшов Коркішко. Це дебют Дмитра у складі спортклубівців.

67 хв. Хвилинна перерва у грі.  Команди п’ють воду.

72 хв. Ярмолюк зробив навіс у штрафний майданчик, і Коркішко у боротьбі із захисником зумів завдати удар головою – неточно.

73 хв. Гості завдали удар метрів з 23-х – поруч із стійкою.

76 хв. Чичиков зробив пас на хід Ярмолюку і той заробив кутовий. З двома поспіль подачами Бєляєва впоралися захисники.

78 хв. Перспективна атака гостей закінчилась дуже неточним дуром метрів з 11-ти.

81 хв. Замість Бєляєва у дніпрян вийшов гравець на оглядинах.

82 хв. Ярмолюк метрів з десяти замикав простріл Вакулка з лівого флангу, але захисник заблокував удар.

83 хв. Офсайд у дніпрян.

85 хв. ГОООЛ!!! 2:0! Другий м’яч забили господарі. Гравець на оглядинах перехопив м’яч у центрі поля і розпочав атаку, далі Снжіко пасом кинув у прорив Коркішка, і Дмитро спокійно переграв голкіпера, відзначився дебютним голом у першому ж матчі.

86 хв. Офсайд у  Ярмолюка.

88 хв. Ярмолюк і Коркішко розірвали оборону суперника неподалік кута штрафного майданчику, Єгор прострілив, а там вже захисники вибили м’яч.

90 хв. Гості провели контратаку, яка закінчилась ударом метрів з 13-ти – Бабічин зіграв надійно.