Старший тренер СК «Дніпро-1»-U-19 Віктор Біцюра підвів підсумки заключного матчу першого кола чемпіонату країни проти СК «Дніпро-1-Борисфен»:

– Сьогодні команда нарешті забила у першому таймі.

– Так, порушили традиції, забили у першому таймі, на самому його початку.  Гра в цілому складалася цікаво. Були у нас моменти, а суперник намагався грати досить щільно, застосовуючи пресинг. В результаті цього у них в першому таймі гостроти було небагато, а після перерви  – два-три моменти суперник не реалізував.  Наша ж команда, впродовж  матчу створювала достатню кількість гольових моментів, але реалізувала тільки два.

– Гра проходила у досить жорсткій боротьбі. Можна сказати, що це було справжнє дербі?

– Звичайно, це дербі, але ми своїх хлопців не зациклюємо на цьому, мовляв,  не треба битися, а  потрібно простограти у футбол, тим більш, у нас хлопці дещо молодші, та вони більш технічні і краще працюють з м’ячем. Якби ми також грали тільки у жорсткий футбол, і думали про те, як боротися, то шансів у суперника було б значно більше. Тому ми налаштовували хлопців на те, щоб вони більше контролювали м’яч. Втім, зіграли так, як зіграли. Є хороші моменти, а є епізоди, що треба розбирати і корегувати, і є над чим працювати.

– Команда провела заключний матч в чемпіонаті у цьому році. Виграли сім матчів з семи. Які в цілому підведете підсумки першого кола?  

– Ми не ставимо завдання перемогти, займати якесь місце, хоча б і перше, а головне, що за ці сім матчів ми взнали хлопців, і вже зараз сформувалася команда, і є три-чотири групи виконавців, в яких ми побачили у тренувальному процесі сильні та слабкі боки. Тепер ми знаємо над чим будемо працювати у зимовий підготовчий період. Звичайно, приємно, що були перемоги, більш того, були морально-вольові перемоги, і це все зайшло в скарбничку  хлопців. Вони отримали колосальний досвід, тим більш, що в основному складі сьогодні вийшли шість-сім хлопців 2002 року народження, а вони паралельно грають в ДЮФЛУ, тому для них це той досвід, який, безумовно,  у майбутньому знадобиться.

Прес-служба СК «Дніпро-1»