Старший тренер СК «Дніпро-1»- U-19 Віктор Біцюра підвів підсумки матчу турніру пам’яті Миколи Кудрицького проти павлоградського «Атріуму».

-Віктор Григорович, після таких матчів команда мужніє?
– Звичайно, мужніє. Ми беремо участь у хорошому турнірі, граємо проти дорослих команд, в яких сильний підбір гравців. Сьогодні, в цілому була рівна боротьба. В першому таймі у них був один момент, який і був реалізований, коли пройшла гостра розрізна передача. У нас протягом матчу, на мій погляд, було напівмоментів навіть більше, ніж у суперника, але ми ними не скористалися.
– Сьогодні ваша команда явно володіла перевагою по триманню м’яча, але до ударів справа доходила рідко. Чому так сталося?
– Установка така була, щоб хлопці більше били по воротах, але і нам протистояв досвідчений суперник, який до того ж грав у п’ять захисників, тому зона біля воріт гостей була дуже насиченою. Ну, а установка була завдавати удари, робити простріли, проводити комбінації, але все це не так просто виконувати, адже тут не все залежить від нас. Павлоградці грали щільно, тому було мало вільних зон і мало часу для прийняття рішення.
– Ви кажете, що суперник грав щільно, можна сказати навіть досить жорстко, і не всі ваші підопічні зуміли дограти матч, залишаючи поле через пошкодження. Як на це реагуєте?
– Через це потрібно пройти. Звичайно, що суперники старші за віком, вони по-футбольному нахабніше, і цьому нашим хлопцям треба навчатися. Для них це хороша школа.

Прес-служба СК «Дніпро-1»