СК «Дніпро-1» (U-19) – «Зоря» (U-19) – 3:1 (0:0)

2 серпня. Придніпровськ. Контрольний матч.

СК «Дніпро-1»: Зновенко (Векліч, 73), Матвєєв (Стельмащук, 59), Козленко (Жинчін, 66), Савченко (Кобильчук, 66), Кобильчук (Езеагбонарі, 46), Кірєєв, Ярмолюк (Лебідь, 46), Копил (Руженцев, 68), Виговський (Полонський, 46), Бутіч (Гаврилюк, 46), Гора (Кравченко, 62)

Голи: Кірєєв (47, пен.), Копил (50), Гаврилюк (74) – Асєєв (90)

Матч із луганськими однолітками завершував для підопічних Віктора Біцюри ігрову програму літнього міжсезоння. І дніпровські юнаки генеральну репетицію аж ніяк не провалили. Вони досить якісно провели усю гру, за виключенням, можливо, невеличкого відрізку у другому таймі, частіше атакували і здобули заслужену перемогу.

У першому таймі моментів було обмаль. Виокремити можна епізод на 23-й хвилині, коли Бутіч перехопив м’яч неподалік від чужого штрафного і перекидав воротаря, але влучив у поперечину. «Зоря» відповіла майже відразу. Неузгодженість між Зновенком та центральними захисниками дозволила форварду «Зорі» заволодіти м’ячем на ударній позиції, але він пробив вище воріт.

А ось другий тайм вийшов результативним та гарячим на емоції, з якими не завжди міг впоратись арбітр. Вже на 47-й хвилині Полонський був збитий на межі штрафного, і Кірєєв реалізував пенальті ударом від каркасу воріт. Ще за три хвилини рахунок подвоївся. Красивий гол вдався Копилу, який просунувся по центру і завдав удар метрів з 20-ти у нижній кут.

Серія замін у господарів дещо позначилася на стрункості гри – гравцям, що вийшли на поле, знадобився деякий час, щоб відчути ритм гри. Не можна сказати, що «Зоря» у цей час домінувала на поле, але гості стали більше володіти м’ячем, активно діючи на флангах. Згодом футболісти СК «Дніпро-1» вирівняли становище, а третій гол заспокоїв і їх самих, і суперників. На 74-й хвилині Гаврилюк, відгукуючись на простріл зліва, класно корпусом обдурив захисника і залишився перед порожнім кутом.

Лише після цього «Зоря» створила перший свій справжній гольовий момент у другому таймі. Відверто кажучи, господарям пощастило: удар з близької відстані був невідпорним, але виявився невлучним. Розмочити гостям рахунок вдалося за 20 секунд до фінального свистка. Азєєв, опинившись наодинці у штрафному з правого флангу пробив влучно у дальній кут.

Після відновлення і відпочинку наймолодша команда СК «Дніпро-1» розпочне безпосередню підготовку до стартового туру свого чемпіонату. Наступної п’ятниці, 9 серпня, у Новомосковську вона прийматиме «Ворсклу». Початок матчу о 17:00.