Сьогодні на добре знайомому дніпрянам стадіоні у Кошицях молодіжна збірна України у третьому турі відбіркового раунду Євро-2025 приймала чинного чемпіона континенту команду Англії, котра кілька днів тому розгромила Сербію 9:1.

Півзахисник СК «Дніпро-1» Валентин Рубчинський вийшов на поле на 74-й хвилині матчу за рахунку 2:1 на користь українців і невдовзі міг стати автором гольової передачі, але Брагару після асисту Валентина не влучив у ворота з вигідної позиції. Після цього англійці зрівняли рахунок, а у компенсований арбітром час Рубчинський отримав жовту картку. І саме Валентин на четвертий доданій хвилині розігнав контратаку синьо-жовтих і вивів на удар Квасницю, котрий зумів скористатися власним шансом і приніс перемогу українцям 3:2!

Вітаємо також голкіпера Яківа Кінарейкіна і реабілітолога «Дніпра-1» Вадима Омельяненка, котрі зараз знаходиться у розташуванні молодіжної збірної України.