Чемпіонат юнацьких команд. 7-й тур.
16 вересня. 12:00. Дніпро. НТБ СК «Дніпро-1».
СК «Дніпро-1» – «Колос» 2:0 0:0)
Арбітр: Олексій Бородавка (Житомир),
Асистенти арбітра: Віталій Глуханик (Івано-Франківськ), Артем Голік (Запоріжжя).
Четвертий арбітр: Денис Резніков (Кам’янське).
Спостерігач арбітражу: Анатолій Абдула (Харків)
«Дніпро-1»: 12.Крапивцов, 3.Терещенко (2.Рашківський,64), 4.Авраименко, 5.Гаража, 15.Варжау, 8.Хан, 25.Мельничнко (кап), 6.Гаджиєв (16.Єршов, 46) , 7.Жданов (14.Пашніков,84), 17.Міндіньо (18.Плічко,46), 11.Гребенюк (21.Венделл.69), Запасні: 1.Макаренко, 26.Громський,ий,  20.Ананченко, 4.Авраменко, 19.Громський, 27.Коваленко, 24.Бурда, 10.Баденко, 22.Бариляк.
Головний тренер: Імад Ашур
«Колос»: 31.Биценко, 7.Данніков, 4.Шершень, 13.Караєв, 18.Поправка, 8.Криворучко, 9.Безручук, 19.Денисенко (99.Ковальов,80),, 17.Гусол 21.Кузик (6.Андрющенко,64), 27.Тригуб (77.Захарків.80), Запасні: 23.Коробченко, 11.Федорченко, 2.Руденький, 5.Середюк, 74.Шалабай, 22.Зетрюк.
Головний тренер: Олександр Поздєєв.
Голи: Венделл (74), Рашківський (80)
Попередження: Безручук (16), Гаджиєв (34), Терещенко (39), Мельниченко (47), Гребенюк (56), Варжау (63), Хан (65).
Вилучення: Безручук (61, друга жовта картка).

Дніпряни активно почали зустріч і перша ж атака призвела до перспективного штрафного, який заробив Гаджиєв, але розіграш вийшов не дуже вдалим. Спортклубівці продовжили тиск і непогані моменти мали Міндіньо і Гаджиєв, але перший неточно пробив у ближній кут, а другий у дальній. На 19-й хвилині міг відкривати рахунок Жданов, проте і після його удару м’яч не влучив у ціль, пішов вище поперечини.

Поступово гості вирівняли гру, а ближче до завершення першого тайму і перехопили ініціативу. Двічі дніпрянам довелося переривати атаки суперника ціною жовтих карток, крім того кілька разів у ці хвилини надійно грав Крапивцов.

Перед самою перервою «Дніпро-1» і «Колос» обмінялися гострими випадами, проте в обох випадках на висоті були голкіпери команд.

Другий тайм розпочався за рівної гри, з великою кількістю єдиноборств. Перший гострий момент по перерві спортклубівці створили на 58-й хвилині, коли Плічко опинився на ударній позиції, але переграти голкіпера з близької відстані йому не вдалося.

Тим часом, якщо після години гри одразу чотири дніпрянина мали жовті картки (невдовзі отримали ще двоє), то у гостей попередження отримував тільки один – Безручук, але двічі, тому після його грубого фолу проти Терещенка (його довелося замінити) «Колос» залишився у меншості.

У більшості дніпряни заволоділи перевагою і досить швидко перевели гру до воріт суперника. Спочатку гості відбилися після трьох поспіль кутових, а на 73-й хвилині Жданов якимось дивом не зумів замкнути пас Варжау, просто не влучивши по м’ячу. Проте буквально у наступній атаці Венделл отримав передачу від Авраменка, розгорнув захисника на лінії карного майданчику і влучно поцілив у нижній кут -1:0!

Дніпряни продовжили тиск, і ось вже Мельниченко атакує ворота суперників з хорошої позиції, але м’яч пішов на черговий кутовий, після подачі якого Рашківський спрямовує м’яч у сітку -2:0!

Маючі перевагу у два м’ячі спортклубівці переконливо контролювали події на полі і спокійно довели гру до впевненої перемоги, хоча вже у компенсований арбітром час у гостей і був шанс скоротити розрив у рахунку, проте відмінно зіграв Крапивцов, котрий не дав переграти себе Гусолу. У підсумку 2:0 – перемога «Дніпра-1».