Форвард «Дніпра-1» Артем Довбик взяв участь у переможному матчі збірної України у Фінляндії в рамках відбору на чемпіонат світу. Наша команда здобула перший виграш у турнірі, здолавши господарів 2:1. Довбик вийшов на заміну на 86-й хвилині, замінивши автора голу та результативної передачі Романа Яремчука. Перемога дозволила збірній України зберегти другу сходинку у турнірній таблиці. Наступний матч синьо-жовтих відбудеться у Львові 12 жовтня проти Боснії.

Напередодні за молодіжну збірну України проти Франції зіграли Арсеній Батагов та Олександр Назаренко. Батагов зіграв весь матч, а Назаренко був замінений на 33-й хвилині внаслідок вилучення іншого гравця. У меншості українці поступилися 0:5. У наступному матчі вони 12 жовтня прийматимуть Фарери.