У своєму останньому поєдинку на турнірі Antalya Cup молодіжна збірна України зустрічалася з командою Словаччини, Одразу два гравці СК «Дніпро-1» провели весь цей поєдинок – Арсеній Батагов діяв на позиції центрального захисника, а місце у воротах зайняв Мирослав Зновенко, для якого ця зустріч стала дебютної у складі української молодіжки.

До середини другого тайму українці контролювали ситуацію на полі, забивши два м’ячі у ворота суперника  – в обох випадках в результативних комбінаціях брав участь Батагов, а ще за рахунку 0:0 Арсеній навіть сам забив м’яч, але його було скасовано через офсайд. Проте словацька команда не тільки відіграла гандикап у два голи, а на 83-й хвилині провела і третій, переможний м’яч. Усі спроби врятувати поєдинок так нічим для наших хлопців не закінчилися – поразка 2:3 на фініші турніру.