14 жовтня. 12:00. Полтава. Стадіон «Молодіжний».
«Ворскла» (Полтава) – СК «Дніпро-1» 1:3 (0:2)
Арбітр: Микола Шевель (Київська область),
Асистенти арбітра: Данило Руденко (Кременчук), Костянтин Ожійов (Суми).
Четвертий арбітр: Олексій Миронов (Полтава)
Спостерігач арбітражу Анатолій Абдула (Харків)
«Ворскла»: 1.Ширяєв, 45.Богинський, 16.Крупський, 26.Прус (кап) (8.Корсун,79), 3.Крохмаль (10.Крецул,46), 14.Оденцов, 40.Черниш, 5.Галас (41.Булгатов,67), 37.Шевченко (99.Сердюк,46), 15.Островський. Запасні: 31.Пругло, 77.Кухта, 49. Горобець, 19.Бугай, 53.Селін, 35.Хоменко.
«Дніпро-1»: 12.Крапивцов. 2.Рашківський, 4.Авраменко, 25.Мельниченко (кап), 15.Варжау, 14.Гаджиєв (19.Венделл.69), 10.Баденко 8.Хан (27.Коваленко,85), 7.Жданов, 11.Гребенюк (16.Єршов,54), 21.Ківінда (9.Шолупець,54). Запасні: 1.Макаренко, 26.Зелінський, 5.Ананченко,
Тренер: Шіль Гаутан Кішан
Голи: Гребенюк (10, 41), Островський (53), Шолупець (90+4)
Попередження: Островський (38), Крецул (60), Баденко (90+3).

Матч пропущеного першого туру активніше розпочали полтавчани і вже на 2-й хвилині Крапивцову довелося вступати у гру, випереджаючи суперника у власному карному майданчику. Проте дніпряни досить швидко відновили паритет на полі. Першим рахунок міг відкривати Гаджиєв, але з його ударом у нижній кут впорався голкіпер перевивши м’яч на кутовий. Але гості зуміли забити швидкий гол у грі. На 10-й хвилині чудова комбінація Жданов – Ківінда – Гребенюк призвела до влучного удару останнього!
Відкривши рахунок дніпряни спокійно контролювали події на полі. Господарі, якщо і загрожували воротах спортклубівців, то лише після стандартів, з якими досить впевнено дніпряни впоралися. Найбільш гострим був епізод на 40-й хвилині, коли Крапивцову довелося випереджати суперника за межами карного майданчику. Але буквально за хвилину рахунок став 2:0 на користь «Дніпра-1» і знову спрацювала зв’язка Ківінда – Гребенюк: Даніель вивів партнера на удар і той оформив дубль. Гості цілком могли піти на перерву маючи перевагу і у три м’ячі, але Гаджиєв з хорошої позиції пробив вище воріт.
Натомість господарі на 53-й хвилині зуміли скоротити розрив у рахунку після кількох рикошетів в сутолоці у воротарському майданчику дніпрян. Після цього полтавчани створили ще кілька моментів і мали шанс відновити рівновагу, проте їх удари були неточними, а на 58-й хвилині Крапивцов перевів на кутовий небезпечний удар під поперечину.
Але поступово спортклубівці відвели гру від власних воріт, а на чужій половині поля гості стали діяти гостріше. Одразу кілька чудових моментів було у Венделла. На 70-й хвилині він не зумів замкнути простріл партнера з правого флангу, на 77-й голкіпер полтавчан випередив бразильця в боротьбі за м’яч, а на 84-й Венделл зумів вийти сам на сам із воротарем з лівого флангу, але пробив поруч із ближньою стійкою.
В компенсований арбітром час напруга у грі досягла апогею. Господарі двічі завдавали удари вище воріт, а остаточно дніпряни схилили чашу терезів на власну користь тільки на четвертій доданій хвилині – Шолупець відмінно розібрався у чужому карному майданчику і влучно пробив у дальній кут. 3:1 – дніпряни продовжують свою переможну серію!