Гол, який було забито Олексієм Довгим у ворота Макса Валефа на 30-й хвилині зустрічі «Рух» – «Дніпро-1», перервав рекордну «суху» серію спортклубівців в УПЛ. Вона тривала 648 хвилин і почалася ще у минулому сезоні.

До цього в останнє дніпряни пропускали в Прем’єр -лізі 6 грудня 2021 року на 12-й хвилині матчу проти «Чорноморця» (відзначився Євгеній Ісаєнко). Після цього у чемпіонаті 2021/22 спортклубівці встигли провести «сухий» матч проти «Маріуполя» (3:0) – в обох зустрічах на останній межі був Валентин-Олександр Кожокару.

Вже у поточному чемпіонаті 2022/23 Макс Валеф провів п’ять «сухих» матчів поспіль («Динамо» – 3:0, «Верес» – 2:0, «Металіст 1925» – 3:0, ПФК «Львів» -3:0, «Зоря» – 3:0) і ще 30 хвилин тримав ворота на замку у грі з «Рухом».

Таким чином, Макс Валеф встановив особистий рекорд на рівні 480 хвилин, а загальний клубний «сухий» рекорд від тепер дорівнюється 648 хвилинам.