23 квітня. 13:30. Придніпровськ. НТБ «Дніпро»

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ).

Асистенти арбітра: Денис Романов (Дніпро), Дмитро Запороженко (Запоріжжя)

Четвертий арбітр: Денис Резніков (Кам’янське)
Спостерігач арбітражу:  Олег Плужник (Харків)

«Дніпро-1»: 71. Кінарейкін, 44. Хижняк, 98. Сафронов, 27. Заєць (кап), 3. Сидоренко (18.Кононов,46), 11. Соловйов (24. Лебедєв,64), 77. Ховайко (23.Домарацький,53), 7. Шинкаренко, 87. Гора, 9. Тяпкін (89.Волинець,46), 17. Рубчинський (8.Кіреєв,46) . Запасні: 12. Хома, 21. Бацман, 14. Зайков, 4. Сорока. Головний тренер: Олександр Поклонський

«Минай»: 1.Таран (31.Гумметов,46), 18. Сахно, 4. Грабовський, 16. Мукомеля,5. Шелест, 10. Кашперук (13.Шаменко,31), 8. Панчишин, 18. Федоров, 7. Куліш, 11. Писарєв, 9. Навроцький (19.Гуменяк,23)

Запасні: 14. Куртанич, 6. Бакша. Головний тренер: Дмитро Кабачок

Голи: Тяпкін (19,21,28), Гора (70), Панчишин (84, з пенальті).

Попередження: Тяпкін (20), Гуменяк (50), Волинець (65), Сафронов (72), Кіреєв (76), Хижняк (90+1).

Вилучення: гол.тр. Поклонський (84)

Як і юніори, молодіжний склад СК «Дніпро-1» перед протистоянням з «Минаєм» був у ролі фаворита двобою, тому не дивно, що  з перших хвилин господарі заволоділи ініціативою, і на старті гри Таран двічі рятував свою команду після ударів Сидоренка і Гори.

А в середині тайму відбулися 9 зіркових хвилин Максима Тяпкіна, який оформив хет-трик після результативних передач Заєця, Гори і Шинкаренка, завершивши зусилля партнерів відмінними забитими м’ячами. 3:0 і можна було говорити про те, що гру зроблено. До завершення першого тайму господарі цілком могли і ще збільшити відрив, але той же Тяіпкін не переграв воротаря з близької відстані, а гол Ховайка було скасовано через офсайд.

Не можна сказати, що у минайців зовсім не було моментів, але на висоті був Кінарейкін, який реагував на непрості удари Навроцького і Кашперука ще за рахунку 0:0, а ближче до перерви не дав забити Панчишину і Кулішу.

У перерві тренерський штаб дніпрян зробив одразу три заміни, надавши більше ігрового часу максимальній кількості виконавців. Спортклубівці переконливо контролювали події на полі, а збільшити рахунок зуміли вже коли другий тайм минув свого екватору – Домарацький організував красиву атаку за участю Волинця і Гори, якому залишалось забити м’яч у порожні ворота.

Наприкінці зустрічі гості зуміли розмочити рахунок після сумнівного пенальті, на який з бровки по-своєму відреагував і головний тренер дніпрян Олександр Поклонський, за що отримав червону картку. У підсумку 4:1 – переконлива по грі і результату перемога «Дніпра-1».