Запасні: Неділько, Ульянов, Маткобожик, Цюпа, Петько, Воробей.
«Дніпро-1»: Юрчук, Романюк, Лопирьонок, Логінов (кап), Шаповал, Загальський, Чичиков (Очігава,63), І.Когут, Кузик (Польовий,90+1), Назаренко (Сніжко,31), Куліш (Кожушко,64)
Головний суддя: Олександр Шандор (Львів)
Судді на лінії: Петро Котубей (Виноградів), Денис Сердюк (Полтава)
Четвертий арбітр: Олександр Кальонов (Львів)
Суддівський наглядач: Олександр Шамич (Київ)
Голи: І.Когут (12), Болденков (21)
Попередження: Романюк (20), І.Когут (23), Волошинович (41), Курко (74), Загальський (83)
Вилучення: І.Когут (52, друга жовта картка), Курко (76, друга жовта картка)

У порівнянні з переможним матчем минулого туру проти «Агробізнесу» у складі дніпрян відбулося дві зміни. По-перше, як і у матчі в Харкові, позиція правого захисника знову дісталася Юрію Романюку, а Сергій Чеботаєв почав гру на лаві для запасних, а от всередині поля з перших хвилин не було Олександра Сніжка, якого замінив Олексій Чичиков, при цьому 77-й номер дніпрян зайняв знайому позицію правого вінгера, а от новачок команди Орест Кузик, якого було визнано кращим гравцем Першої ліги у березні, пішов на позиції під нападаючим. Відзначимо, що трійка захисників дніпрян – Романюк – Логінов – Шаповал, колись виходили на луцький стадіон «Авангард» у якості господарів.
Спортклубівці розпочали матч з позиції сили, одразу взявши м’яч під контроль. Деякий час команди грали без воріт, а перша спроба пробити здалеку у Ігоря Когута закінчилася кутовим. А на 12-й хвилині той же Когут після передачі Загальського (загалом комбінацію розпочав Юрчук, і до того, як м’яч потрапив до Когута було зроблено шість передач) завдав невідпорного удару метрів з 25-ти під поперечину, чим дуже засмутив свого однофамільця – 1:0 на користь дніпрян. Проте, не пройшло і 10 хвилин, як господарі зуміли відігратися. До голу призвів стандарт з лівого флангу атаки (Бартулович змусив Романюка зупинити свій прохід ціною попередження) і після подачі і рикошету Болденкову залишалося тільки підставити ногу, щоб закотити м’яч у порожні ворота. Далі тривала рівна гра і у наступні хвилини запам’яталася тільки травма Олександра Назаренка, який змушений був залишити поле, а замість нього вийшов Олександр Сніжко, для якого цей матч став ювілейним, 50-м, у складі спортклубівців в рамках чемпіонату країни. До завершення тайму гості володіли територіальною перевагою, але тільки перед самою перервою зуміли загострити ситуацію – впродовж двох хвилин двічі на вістрі атаки опинявся Кузик, і якщо перший його удар пройшов над поперечиною, то у другому, зі значно ближчої відстані, воротарю господарів довелося переводити м’яч на кутовий. У свою чергу, лучани відповіли вже у компенсований арбітром час, коли Кожанов опинився з м’ячем на одинці з Юрчуком (здалося, що там лайнсмен не розгледів офсайд), але пробив поруч із стійкою.
А вже на початку другого тайму дніпряни залишились у меншості. Після штрафного у виконанні Ореста Кузика Ігор Когут опинився на газоні у штрафному майданчику суперника і арбітр розцінив це падіння, як симуляцію, показавши півзахиснику спортклубівців жовтку картку, яка виявилася для нього другою у матчі. А на 55-й хвилині чудовий шанс вийти вперед не використали лучани – Карпенко вийшов сам на сам із Юрчуком, але голкіпер дніпрян у блискучому стрибку відбив удар. А ще за три хвилини той же Карпенко відібрав м’яч у Лопирьонка, і знову вийшов на побачення із воротарем дніпрян, але тепер пробив поруч із стійкою. Після цього пішли заміни – господарі зняли форварда, який не використав два чудових шанси, а дніпряни зміцнили захист, випустивши Очігаву замість Чичикова. Тим часом, господарі не використовують ще один момент – це Волошинович на 70-й хвилині пробив у дальній кут неточно з вбивчої позиції. На це дніпряни відповіли гострою атакою лівим флангом, і Кузик пробив у ближній кут під поперечину, в результаті чого воротарю довелося переводити м’яч на кутовий. А далі впродовж двох хвилин Курко двічі поспіль зриває атаки спортклубівців у центрі поля, отримуючи два попередження, і команди продовжують гру і рівних складах. Після цього гра вирівнялася, і дніпряни навіть знову стали більше володіти м’ячем. Команди деякий час намагалися не ризикувати, але ближче до фінального свистка пішли моменти. Спочатку на 88-й хвилині Ігор Загальський пробив зі штрафного поруч із дев’яткою. У свою чергу «Волинь» відповіла кутовим і ударом головою Горопевшека вище поперечини. Вже у компенсований арбітром час Шаповал завдавав удар метрів з 18-ти, але м’яч ліг на ворота зверху. Отже, цікавий поєдинок закінчився бойовою нічиєю!