25 травня. 14:40. Миколаїв. «Верхній стадіон».
МФК «Миколаїв» — СК «Дніпро-1» 0:2 (0:0)
«Дніпро-1»: Бабічин, Романюк (Чеботаєв,84), Лопирьонок, Логінов (кап),Польовий, Батагов, Беляєв (Шаповал,71), Загальський (Панасенко,62), Назаренко, Кожушко (Яворський,46), Кузик (Чичиков,62).
Судді на лінії: Микола Близнюк, Ярослав Поважний (обидва з Харкова)
Четвертий арбітр: Євген Єремеєв (Миколаїв).
Суддівський наглядач: Сергій Соботюк (Київ).
Попередження: Горват (25), Яворський (57)
Вилучення: Горват (36, друга жовта картка)
Голи: Лопирьонок (79), Яворський (81)

Через сильну зливу і залите водою поле гра розпочалася із затримкою на 40 хвилин. Одразу ж згадалася ситуація у тому ж Миколаєві, але у грі із «Суднобудівником», коли півтора роки тому у Другій лізі довелося грати два тайми з перервою у кілька місяців. Звичайно, що зараз, в останньому турі чемпіонату, такого бути не могло, тому зустріч повинна була відбутися за будь-якої погоди. Як і у минулих матчах дніпряни не могли розраховувати на багатьох травмованих гравців основи, до яких приєднався ще і дискваліфікований Когут. Відзначимо, що вперше в сезоні місце на останній межі зайняв Бабічин, який дебютував на рівні Першої ліги.

Звичайно, що погодні умови і стан поля відбилися на грі. Слизький газон не давав можливості гостям діяти в їх фірмовий комбінаційний футбол, тим більш,що м’яч нерідко просто застрягав у калюжах, особливо на флангах, де скупчення води було особливо великим. Господарі першими пристосувалися до такої гри, більш того, після удару Войцеховського м’яч побував у сітці воріт дніпрян, але перед цим лайнсмен зафіксував офйсад. У свою чергу спортклубівці мали відмінний момент відкрити рахунок після удару Кожушка, який знаходився на лінії воротарського майданчику, але м’яч пройшов вище поперечини. А ближче до перерви дніпряни отримали чисельну перевагу – за два попередження впродовж 10 хвилин з поля було вилучено захисника миколаївців Олександра Горвата.

У другому таймі вже гра йшла повністю на половині поля господарів, які вдесятьох заперлися біля свого штрафного майданчику. Час йшов, дніпряни ніяк не могли втілити власну перевагу у голи і тільки на 79-й хвилині поєдинку Максим Лопирьонок підключився на кутовий і таки зумів спрямувати м’яч у сітку після добивання. А поки миколаївці приходили до тями своїм голом відзначився і Вадим Яворський, який встановив остаточний рахунок у матчі після контратаки за участю Панасенка і Шаповала. 2:0 – спортклубівці перемогою завершують свій чемпіонський сезон у Першій лізі!