14 лютого. 14:00. Сіде (Туреччина). Контрольний матч.

СК «Дніпро-1» — «Діла» (Горі, Грузія) 1:0 (1:0)

СК «Дніпро-1»: Бабічин, Чеботаєв, Сафронов, Очігава, Бровченко, Батагов, Литвиненко (Рубчинський, 65), Панасенко, Бєляєв, Хучбаров (Ярмолюк, 70), Чичиков.

Гол: Панасенко (43)

Так трапилося, що цього дня дніпряни проводили одразу два спаринги. Першим на поле вийшов більш молодіжний склад команди, в який увійшли одразу шість виконавців не старше 19 років, а у другому таймі свої сили спробували ще більш юні Академіки, при цьому, для Валентина Рубчинського (згадаємо День святого Валентина!) напередодні його 17-річчя це взагалі була перша гра у футболці спортклубівців.

Суперник для нашої команди був досить непростий (враховуючи склад дніпрян) – одна з провідних команд Грузії, яка у минулому сезоні лише за крок зупинилася від єврокубкового місця. На тлі такого опонента спортклубівці виглядали дуже непогано, намагалися більше тримати м’яч, і надійно грати у захисті. При цьому гострих моментів було небагато, і, в основному, вони виникали біля воріт обох команд після стандартів. І саме штрафний вирішив долю поєдинку. Наприкінці першого тайму Сергій Панасенко потужно пробив метрів з 25-ти у нижній кут – 1:0! У другому таймі грузинська команда намагалася відігратися, але захист дніпрян на чолі з Бабічиним грав впевнено. Вже у компенсований арбітром час Панасенко знову зі штрафного міг подвоїти рахунок, але тепер «Ділу» врятував голкіпер.

Отже, 1:0 – дніпровська молодь показала дуже непогану гру проти більш досвідчених опонентів.