Інтерв’ю капітана спортклубівців Сергія Кравченко клубній пресслужбі.

-Сергій, головне питання, яке самопочуття у каптана команди?

— Відчуваю себе добре, втягуюся поступово, адже багато пропустив і зараз працюю, тренуюся, роблю багато індивідуальних вправ. Все ж таки травма важка була, і відновлення довго тривало, так що стежити треба уважно. Працюю в загальній групі, але з деякими обмеженнями. Так що поступово втягнуся і буду повноцінно тренуватися.

— Як пройшла відпустка? Де зумів побувати?

— Був в Іспанії з родиною. І відпочивав, і працював, тренувався. Бачився з колишніми гравцями ФК «Дніпро» Денисом Кулаковим, Євгеном Шаховим, з яким ми підтримує дуже дружні стосунки, з першого моменту, як я переїхав до Дніпра. Плюс ще з Романом Зозулею побачилися, хоча шлях до нього був не близький. Зумів побувати на другому півфінальному матчі за вихід у Примеру між «Альбасете» та «Майоркою», в якому команда Роми виграла 1:0, але для виходу у фінал цього не вистачило. Атмосфера там чудова, я взагалі люблю іспанський та італійський футбол. Якість гри навіть в Сьогудні на досить високому рівні, а Зозуля там улюбленець вболівальників, як і в інших своїх командах. Після матчу до нього усі підходять, просять автографи, фотографуються, благають залишитися у команді, хоча я знаю, що Роман рішення поки що ще не прийняв. Його все влаштовує в «Альбасете», хоча хоче пограти в Примері, залишившись в Іспанії. У нього там все добре, діти ходять у школу, багато друзів, він знає вже і іспанську, і англійську. Тому зараз він розмірковує: все ж таки в «Альбасете» улюбленець, тренер довіряє, проте хочеться грати на вищому рівні. Знаю, що у нього є пропозиції, так що рішення за ним.

— Були чутки, що він навіть до Дніпра збирався повертатися.

— Давайте все ж таки дивитися на речі серйозно. Зараз вже не той чемпіонат і такі гравці, як Коноплянка, Шахов, Зозуля ще пограють на хорошому рівні в Європі. Вік це їм ще дозволяє.

— А як ти своїх синів до футболу долучаєш?

— Мого Саву ніхто не навчав, але бере м’яч і б’є, і б’є досить непогано. Не хочеться загадувати, хоча мені звичайно буде приємно, якщо діти підуть по моїх слідах.

— Стиль гри, як у батька?

— Про це ще зарано казати. Головне, що їм подобалося. У будь-якому разі буду залучати їх до спорту, дисципліні, і у першу чергу це буду власним прикладом їм показувати. Добре, якщо будуть займатися футболом, але головне, щоб вони були щасливими.

Пресслужба СК «Дніпро-1»