Контрольний матч. 3 липня. 17.05. Придніпровськ.

СК «Дніпро-1» – «Інгулець» (Петрово) 1:1 (1:0)

СК «Дніпро-1»:  Кліщук, Романюк, Лопирьонок, Логінов, Шаповал, Кравченко (кап), Когут, Булеца, Назаренко, Кобахідзе, Супряга.

2 тайм: Зновенко, Нагієв, Сафронов, Сарапій, Польовий (кап), Загальський, Сніжко, Ярмолюк (Кузін,69), Чичиков, Бєляєв, Кожушко.

Голи: Кобахідзе (36, з пенальті, заробив Супряга),…..(52)

1 хв. Матч почався.

1 хв. Кобахідзе вивів на удар Булецу, який міцно пробив з лінії штрафного майданчику трохи вище поперечини.

2 хв. «Інгулець» розіграв перший кутовий в матчі – до удару справа не дійшла.

4 хв. Когут заробляє перший кутовий для дніпрян. Після подачі Кобахідзе пробив головою дуже високо.

7 хв. Гості заробляють перспективний стандарт на лівому фланзі атаки. Подачу суперника ліквідував Кравченко.

10 хв. Супряга вийшов сам на сам із голкіпером і після контакту з воротарем опинився на газоні. Пенальті? Ні! Арбітр вирішив покарати Владислава жовтою карткою за симуляцію.

11 хв. Гості наважилися на перший удар по воротах – метрів з 35 прямий удар зі штрафного і неточно.

14 хв. Кравченко зробив подачу зі штрафного на дальній кут воротарського майданчику, але Шаповал замкнути передачу не зумів.

15 хв. Логінов перервав атаку суперника підкатом у власному штрафному майданчику.

17 хв. Довга комбінація дніпрян закінчилась кутовим на лівому фланзі атаки. Булеца подав, і голкіпер «Інгульця» кулаками вибив м’яч в аут.

20 хв. Романюк завдав удар метрів з 22-х – поруч із стійкою.

22 хв. «Інгулець» завдає удар з кута штрафного майданчика – поруч із ближньою стійкою.

23 хв. Когут міг вийти на побачення із голкіпером, але не зумів якісно обробити м’яч після пасу Булеци.

23 хв. Темношкірий легіонер «Інгульця» б’є в падінні через себе метрів з восьми від воріт, і Кліщук у красивому стрибку перевів м’яч на кутовий, з розіграшем якого господарі впевнено впоралися.

26 хв. Захисник «Інгульця» заблокував удар Кобахідзе метрів з 23-х.

27 хв. Булеца пробив з лінії штрафного майданчику у нижній кут, і воротар гостей у стрибку перевів м’яч на кутовий.

28 хв. Після подачі Когута захисники гостей вибивають м’яч на кутовий.  Булеца подав, Супряга виграв боротьбу і зробив скидання у воротарський майданчик, де Когуту не вистачило лічених сантиметрів,щоб замкнути пас.

29 хв. Офсайд у “Інгульця”.

32 хв. Жорстко грають проти Кравченка, і капітан заробляє штрафний метрах в 25-ти від воріт суперника. Кравченко перекинув стінку, але голкіпер спіймав м’яч у нижньому куті.

33 хв. Несильний удар «Інгульця» метрів з 30-ти прямо у руки Кліщуку.

36 хв. ГОООЛ!!!! 1:0!!! Когут виводить сам на сам із голкіпером Супрягу, і воротар таки фолить на Владі. Пенальті чітко реалізував Кобахідзе, який розвів м’яч і воротаря по різним кутам.

40 хв. Логінов довгим пасом знайшов у штрафному майданчику суперника Когута, але того все ж таки накрили захисники.

42 хв. Супряга заробив кутовий, з подачею якого впорався голкіпер.

45 хв. Кобахідзе знайшов пасом Супрягу, який фінтом втік від захисника, і завдав удар низом у дальній кут метрів з 15-ти – поруч із стійкою.

ПЕРЕРВА

2 тайм (склад дніпрян): Зновенко, Нагієв, Сафронов, Сарапій, Польовий, Загальський, Сніжко, Ярмолюк, Чичиков, Бєляєв, Кожушко.

46 хв. Другий тайм почався.

47 хв. Кожушко опинився з м’ячем в штрафному майданчику суперника, але голкіпер вибив м’яч з під ніг форварда на кутовий,  після подачі якого петровці вибили м’яч за межі штрафного майданчику.

49 хв. Перспективна атака гостей закінчилась офсайдом.

50 хв. Загальський подав штрафний від бровки, Чичиков головою продовжив політ м’яча, який на думку господарів влучив у руку суперника, але свисток арбітра промовчав.

51 хв. “Інгулець” завдає удар повз воріт.

52 хв. ГОЛ! 1:1.  Зновенко не зумів перервати простріл з лівого флангу, і гравець “Інгульця” пробив у порожній ближній кут.

54 хв. Пауза в грі. Травму отримав гравцеь “Інгульця”, якому допомагають лікарі.

56 хв. Польовий зірвав атаку суперника неподалік кута штрафного майданчику і отримує жовту картку.

56 хв. Сарапій вибив м’яч зі штрафного майданчику після подачі з перспетикного стандарту.

57 хв. Офсайд у «Інгульця».

61 хв. Гості розіграли кутовий, і Зновенко кулаками вибив м`яч післдя подачі у воротарський майданчик.

63 хв. Зараз гості більше володіють м’ячем і мають територіальну перевагу. Проте до ударів справа не доходить.

65 хв. 45 номер «Інгульця» (саме він і зрівняв рахунок), зараз заробив жовту картку, зірвавши атаку на Бєляєві.

67 хв. Кожушко ледве не обікрав голкіпера суперника, який піжонські пішов в обіграш нашого форварда.

69 хв. Заміна у складі СК “Дніпро-1” – замість Єгора Ярмолюка вийшов Араміс Кузін.

71 хв. Форвард «Інгульця» Мішуренко завдав удар головою повз воріт.

72 хв. Загальський подав кутовий, і голкіпер «Інгульця» кулаком зняв м’яч з голови Сафронова.

73 хв. Зараз вже більше м’ячем володіють дніпряни.

73 хв. Кузін головою замикав навіс з правого флангу і голкіпер «Інгульця» з другої спроби зумів накрити м’яч.

77 хв. Інгулець завдає дуже неточний удар з кута штрафного майданчику.

78 хв. Кожушко намагався втекти від суперника на правому фланзі, але трохи випустив м’яч за лицеву лінію.

79 хв. Гості заробили кутовий після атаки лівим флангом. Розіграш з кута поля закінчився офсайдом.

81 хв. Гості ледве не покарали оборону і голкіпера дніпрян за необачний розіграш м’яча.

83 хв. Тривала атака дніпрян закінчилась навісом з правого флангу і голкіпер гостей вибив м’яч кулаком за межи штрафного майданчику.

84 хв. Після кутового дніпрян м’яч відскочив до Бєляєва, удар якого було заблоковано.

85 хв. Черговий спірний епізод в штрафному майданчику гостей. Кожушко кинув у прорив Кузіна, який після контакту з суперником опинився на газоні. Пенальті немає.

86 хв. Після подачі з правого флангу Кузін опинився в офсайді.

87 хв. Почалася сильна злива.

90 хв. Удар Чичикова з лінії штрафного майданчику заблокував захисник.