Контрольний матч. Сіде (Туреччина).
5 лютого. 15.00 (київський час). Стадіон комплексу Linda Resort Hotel
СК «Дніпро-1» – СК «Полі» (Тімішоара, Румунія)  1:0 (0:0) Матч завершено
Склад СК «Дніпро-1» (форма жовта): 31. Кліщук, 22. Чеботаєв, 7. Лопирьонок, 15. Логінов, 11. Шаповал, 4. Кравченко, 21. Загальський, 99. Бєляєв, 17. Кузик, 24. Назаренко, 27. Яворський. 2 тайм: 81.Бабічин, 10. Бровченко, 3. Сафронов, 28. Очігава, 8. Польовий, 44. Батагов, 18. Сніжко, 25. Когут, 77. Чичиков, 19. Хучбаров, 20. Куліш. Запасні: 9. Романюк, 45. Ярмолюк, 89. Панасенко, 14. Рубчинський.

Стартовий склад СК «Полі» (форма біла):  Беган, Олтеану, Чидуреа, Параматті, Біліа, Опря, Мунтяну, Голда, Роговеану, Мотряну, Драгічі.

Гол: Куліш (85, Польовий пас)

1 хв. Матч розпочато.

2 хв. Одразу дніпряни захопили ініціативу і у дебюті проводять першу гостру атаку – Кузик навісив з правого флангу, і голкіпер “Полі” зняв м`яч з голови Яворського.

4 хв. Кузик обіграв двох суперників, пройшов правим флангом, віддав пас Яворському, той скинув м`яч Загальському, але Ігорю захисники завадили завдати удар.

5 хв. Багатоходова комбінація дніпрян на підступах до штрафного майданчика суперника закінчилась ударом по ногах Яворського, але свисток не пролунав. Вадиму зараз лікарі допомагають за межами поля.

8 хв. Черговий прохід Кузика правим флангом закінчився кутовим. Подача на дальню стійку, і там захисники виграють боротьбу у Шаповала.

9 хв. Румунська команда провела першу свою атаку, заробивши штрафний біля бокової лінії. Після подачі м`яч, нікого не зачепивши, пролетів в метрі від стійкі воріт.

12 хв. Дніпряни намагаються подовгу контролювати м`яч, різкими передачами виводячи на удар гравців лінії атаки, але покищо суперникам вдається нейтралізувати атаки нашої команди.

13 хв. Під час атак “Полі” від своїх воріт дніпряни намагаються зустрічати суперника високо, пресингуючи опонентів на їх половині поля.

15 хв. Назаренко у притаманному для себе стилі накрутив трьох суперників на лівому фланзі і віддав передачу в Яворському, але тому прийняти м’яч завадили захисники.

16 хв. Загальський і Шаповал розіграли комбінацію на лівому фланзі, після чого пройшов пас на Бєляєва, який завдав удар з-за меж штрафного майданчику – голкіпер «Полі» зреагував на підступний удар.

17 хв. Матч проходить повністю під контролем дніпрян, але поки що суперникам вдається впоратися із задумками спортклубівців.

20 хв. Тотальна перевага СК «Дніпро-1». Команда багато комбінує, переміщує атаки з одного флангу на інший, але поки що без загрози для воріт суперника.

21 хв. Кузик заробив перспективний стандарт на правому фланзі, але захисники впоралися з навісом в штрафний майданчик.

23 хв. «Полі» провела гостру атаку лівим флангом, а після навісу Шаповал виграв боротьбу у суперника.

26 хв. Ще одна гостра атака румунської команди лівим флангом, і знову після прострілу Шаповал вибиває м’яч. Суперники сигналізують, що була гра рукою, але арбітр на це ніяк не реагує.

27 хв. Тепер вже Яворський атакує лівим флангом, зміщується у центр і завдає удар у ближню «шістку» – голкіпер на місці.

28 хв. Кравченко розігрує комбінацію з Чеботаєвим, той проходить по флангу і робить навіс на 11-метрову позначку, але партнерів там не було.

31 хв. Відмінну атаку провели спортклубівці. Кравченко передачею знайшов Яворського, а той пробив у сітку, але із зовнішнього боку.

33 хв. Бєляєв протягнув м’яч від центру поля і кинув у прорив на фланзі Кузика, де Ореста збили з ніг. Загальський підійшов виконувати стандарт, але замість очікуваного навісу вирішив віддати передачу під удар Кравченку, проте захисники виявились до цього готовими.

35 хв. Загальський відібрав м’яч у центрі поля, віддав передачу на Назаренка, а той завдав потужний удар з лівої, але влучив у захисника.

36 хв. Дніпряни провели багатоходівку за участю Кравченка, Чеботаєва, Бєляєва і Шаповала, після чого відбувся навіс у штрафний  майданчик, але Назаренко не зумів приборкати м’яч.

38 хв. Бєляєв і Назаренко обігралися між собою, але 99-му номеру дніпрян захисник завадив завдати прицільного удару.

39 хв. Логінов спокійно вибиває м’яч у поле після навісу з флангу від суперника.

39 хв. Кузик після проходу заробляє дуже небезпечний штрафний у 18 метрах від воріт. Кравченко пробив у стінку.

42 хв. Гостра атака «Полі», нападник бив метрів з 11, але м’яч на себе прийняв Логінов.

43 хв. Одразу ж аналогічну атаку провели дніпряни. Кузик знайшов пасом Яворського, той пробив з розвороту і влучив у захисника.

45 хв. Чергова атака дніпрян за участю Бєляєва і Кузика закінчилася прострілом у штрафний майданчик, але Назаренко не дотягнувся до м’яча, і захисники вибили сферу в аут.

Перерва – 0:0. Перший тайм пройшов з великою перевагою  дніпрян, команда грає на досить високих швидкостях, як для першої гри на зборі, але поки що румунській команді вдається залишати ворота у недоторканості.

46 хв. Другий тайм розпочато. Команда вийшла у повністю оновленому складі: 81.Бабічин, 10. Бровченко, 3. Сафронов, 28. Очігава, 8. Польовий, 44. Батагов, 18. Сніжко, 25. Когут, 77. Чичиков, 19. Хучбаров, 20. Куліш.

47 хв. Другий тайм пішов по тому ж сценарію, що й перша половина гри – дніпряни володіють м’ячем і першу атаку провели лівим флангом: захисники впоралися з подачею Польового.

48 хв. Хучбаров заробляє дуже небезпечний штрафний. Куліш пробиває у стінку, після чого Сніжко черпачком навішує на ворота, проте там надійно грає голкіпер.

50 хв. Батагов розібрався з двома суперниками і отримав удар-відмашку. Арбітр поки що на словах розповідає гравцю «Полі», що так робити не треба.

51 хв. Атака «Полі» закінчилась ударом, з яким впорався Бабічин.

53 хв. Чичиков здорово відібрав в підкаті м’яч у суперника і віддав Сніжку, але той не зумів добре використати непогану нагоду.

54 хв. Батагов кинув у прорив Хучбарова, останній навісив, але м’яч до адресата не дійшов.

55 хв. Когут видряпав м’яч у суперників, віддав пас Кулішу, а той навісив у воротарський майданчик, де, на жаль, партнерів не було.

58 хв. Хучбаров фолить на правому фланзі. Далі був простріл зі штрафного, а там Сніжко, а потім і Куліш вибили м’яч в центр поля.

59 хв. Очігава довгим пасом знайшов на правому фланзі Чичикова, той віддав передачу на Когута, який завдав удар по центру воріт у руки голкіперу.

60 хв. Знову партнери (Сніжко і Хучбаров) виводять на ударну позицію Когута, але той як слід не дотягнувся до м`яча.

63 хв. Дніпряни продовжують багато комбінувати, шукаючи простір, але прорватися у вільні зони поки що не вдається.

65 хв. Батагов і Сніжко повністю контролюють гру у центрі поля і с суперникам доводиться багато фолити. Арбітр й досі продовжує їх тільки усно попереджати.

66 хв. Батагов передачею знайшов у штрафному майданчику Куліша, той підробив м’яч і завдав удар – трохи вище дев’ятки.

68 хв. Навіс від Бровченка, Чичиков головою продовжив політ м’яча далі, але там захисники вибили м’яч.

70 хв. Дніпряни комбінаціями обклали штрафний майданчик суперника, які в чергове фолять проти Хучбарова. Польовий робить навіс, Сафронов виграє боротьбу і скидає м’яч Сніжку, з ударом якого впорався голкіпер.

73 хв. Сніжко розігрує комбінацію з Хучбаровим, удар Каміля прямо у руки воротарю.

76 хв. В черговий раз Чичиков і Хучбаров отримують удари по ногах, арбітр фіксує порушення правил, але без більш серйозних санкцій румунським футболістам. Польовий навішує зі стандарта, захисники вибивають м’яч, на підборі грає Когут, але ударити суперники йому заважають.

77 хв. Румунська команда проводить чергову заміну, і роблять це суперники традиційно довго, тим самим зриваючи темп атак дніпрян. Що ж, кожен використовує свою тактику.

78 хв. Після боротьби неподалік штрафного майданчику дніпрян румунська команда випросила у арбітра штрафний, з подачею з якого захисники переконливо впоралися.

80 хв. Після чергового жорсткого зіткнення, гравці команд вирішили трохи поштовхатися, але до справжньої бійки справа не дійшла. Команди зуміли заспокоїтися.

82 хв. Куліш переграв опонента, віддав передачу на Хучбарова, після чого Каміль навісив у воротарський майданчик, де Когут зіштовхнувся із голкіпером і програв тому боротьбу.

84 хв. Черговий фол на Хучбарова, і арбітр показує першу жовту картку у матчі. Після розіграшу м’яч Хучбаров продерся до штрафного майданчика, але захисники вибили у нього м’яч.

85 хв. ГООООЛ! 1-0! Польовий подав кутовий, а Куліш головой спрямував м`яч у сітку!

89 хв. Дніпряни і після забитого м’яча продовжили домінувати. Після чергової комбінації Когут завдав удар з лінії штрафного майданчику – трохи вище воріт.

90+1 хв. Чичиков організовує гостру контратаку, віддає пас Кулішу, але передача останнього не дійшла до партнерів.

90+2 хв. Сафронов і Бабічин невдало розіграли м’яч , і сфера опинилася у суперника, який завдавав удар практично у порожні ворота – поруч із стійкою.

90+3 хв. В кінці гри румуни пішли вперед великими силами, і після падіння нападника у воротарському майданчику вимагали від арбітра пенальті, але свисток не пролунав. Асистент румунського тренера навіть вирішив дізнатися у Дмитра Михайленка, що він думає з цього приводу, на що Дмитро Cтаніславович запропонував йому з посмішкою дивитися футбол далі.

90+4 хв. А тепер вже в аналогічній ситуації представники СК «Дніпро-1» з посмішками вимагають пенальті у ворота румунського клубу, і знову 11-метровий арбітр вирішив не призначати.

90+5. Лунає фінальний свисток. Матч завершено. 1:0 на користь дніпрян, які здобувають перемогу у стартовому матчі на зборах в Туреччині!