Валерій Юрчук,  Юрій Бровченко, Максим Лопирьонок, Сергій Логінов, Володимир Польовий, Сергій Кравченко, Ігор Когут та Олександр Сніжко потрапили у символічну збірну літа-осені 2017/2018 за Sport Arena

ВОРОТАР

Валерій Юрчук (СК Дніпро-1) 27 років, 13 матчів — 6 пропущених м’ячів — 8 шат-аутів.  У тому, що клуб, тільки в цьому році почав своє існування, завоював «зимовий чемпіонство» і місце в півфіналі Кубка України, величезна заслуга його лідерів. Багато з них грали на класі і, навіть до лідерства своєї команди, були серед кращих в лізі. Той же Юрчук довгий час залишався останнім воротарем, що не пропускав мячів у нинішньому сезоні (вперше був «пробитий» в чемпіонаті лише у вересні). Чудово зіграв в більшості матчів своєї команди, особливо добре проявив себе в кубку, де пережив і екстра-тайми, і післяматчеві пенальті. Відразу 12 з 18 матчів (66%) у всіх турнірах Валерій відіграв без пропущених м’ячів. Тільки одного разу пропустив більше одного м’яча за гру — два від ФК Дніпро, самого незручного суперника для лідера.

ПРАВИЙ ЗАХИСНИК

Юрій Бровченко (СК Дніпро-1)29 років, 20 матчів — 4 асисти Бровченко відомий як фланговий універсал, але використовувати лівшу справа — це було, скажімо так, не найочевидніше рішення тренерського штабу. Проте, активний гравець перекривав і цю зону, хоча, здалося з боку, краще відчував себе все ж  таки на протилежному фланзі. Провів кілька дуже потужних матчів, відрізнявся в підіграванні, брав на себе стандарти під ліву ногу. Зробив свій внесок і в кубку, де завдяки досвіду не здригнувся, навіть коли доводилося грати і після 90 хвилин. По-справжньому важко доводилося Юрію хіба що в матчах з Дніпром, які навряд чи можна заносити в актив і його команді в цілому.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАХИСНИК

Максим Лопирьонок (СК Дніпро-1)22 роки, 22 матчі — 1 гол — 1 асист Він встиг спробувати сили і в Прем’єр-лізі, тому не здивувало, що в СК Дніпро-1 відразу отримав кредит довіри і місце в основі. Півріччя відіграв без особливих зривів, а в силу турнірної специфіки часто починав атаки пасом з глибини, підігравав товаришам, направляючи відібрані м’ячі відразу на передову. Намагався грати простіше і ефективніше, цьому  сприяв хороший напарник. Окремо відзначимо, що хоча фланги у спортклубівців високі і хлопці часто більше зайняті атаками, Лопирьонок в більшості випадків спокійно і без проблем всіх страхував.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАХИСНИК

Сергій Логінов (СК Дніпро-1)27 років, 20 матчів — 3 голи — 1 асист Після Прем’єр-ліги Логінов повинен був зробити різницю в обороні і це йому вдалося. Створив хорошу зв’язку з Лопирьонком, переконливо діяв в обороні, встигав підключатися в атаку (при чому, часом дуже зухвало і несподівано для суперників). Козирі Сергія — силова боротьба і верхові протистояння. Ефективний він і в ситуації, коли треба гальмувати якогось незвичайного, непростого підопічного. В цілому, по півріччю, до оборони дніпровських спортклубівців  мало питань, хоча похибки все ж були, і в деяких матчах команда не добрала очок.

ЛІВИЙ ЗАХИСНИК
Володимир Польовий (СК Дніпро-1)

32 роки, 18 матчів — 3 голи — 3 асисти

 Один з найбільш статусних гравців відіграв на класі — в більшості матчів «крутив хребці» своїм візаві, ефективно підключаючись до атак і створюючи чисельну більшість на половині поля суперників. У грі на оборону пережив кілька важких випробувань, бували матчі, в яких навіть зі своїм досвідом змушений був побігати за наявними у Другій лізі моторними вінгерами.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПІВЗАХИСНИК

Сергій Кравченко (СК Дніпро-1)

34 роки, 14 матчів — 6 голів — 4 асисти

 

Відомий гравець не дограє, а грає. Його зусиллями тримається «хребет» тактичних побудов Дмитра Михайленка. Граючи глибше інших півзахисників, забезпечує тому ж Когуту можливість грати без великої оглядки на редути. Веде розпасовку, виконує стандарти. Забив кілька м’ячів прямими вдарами здалеку — як в кращі роки. Справжній диригент півзахисту СК Дніпро-1. Коли він на полі, тренерам спокійніше.

 

АТАКУЮЧІ ПІВЗАХИСНИКИ

 Ігор Когут (СК Дніпро-1)21 рік, 21 матч — 10 голів — 1 асист Не відразу пристосувався У Другій лізі — в стартових шести іграх в його активі лише одна результативна дія (та й то — один з восьми голів спортклубівців в Запоріжжі). Однак, по ходу сезону, розібравшись з істинним змагальним рівнем, помітно додав. Після матчу в Новій Каховці, де він був кращим на полі і допоміг вирішити долю непростого поєдинку, став нахабніше біля чужих воріт. Реалізував, звичайно,  далеко не все, що міг, проте все одно став найрезультативнішим гравцем команди-лідера.Олександр Сніжко (СК Дніпро-1)

 21 рік, 19 матчів — 3 голи — 7 асистов

Один з найцікавіших півзахисників Другої ліги, який грає в сучасний комбінаційний футбол.  Дуже ефективний при тактиці з дрібним пасом. Витримує швидкий темп не на шкоду якості дій. Бере участь в більшості гострих атак — може протягнути м’яч, може лаконічно вирішити долю епізоду. Вивчаючи результативні комбінації спортклубівців, в більшості з тих, які розіграні в багатоходових атаках, виявимо слід Олександра.

Прес-служба за матеріалами  Sport arena:

https://sportarena.com/football/ukraina-vtoraya-liga/vtoraya-liga-premium-sbornaya-vtorogo-polugodiya-2017/