6 березня. 16:00. Сіде (Туреччина). Контрольний матч.

СК «Дніпро-1» — «Акжайик» (Уральськ, Казахстан) 3:2 (1:2)

СК «Дніпро-1»: 31. Кліщук (81. Бабічин,46), 9. Романюк (22.Чеботаєв,70), 71. Лопирьонок, 15.Логінов (кап), 11.Шаповал (99.Бєляєв,70), 44. Батагов (10,Бровченко,46),  25. Когут (28. Очігава,64), 21.Загальський (18. Сніжко,64), 17.Кузик (19. Хучбаров,80), 24. Назаренко (89. Панасенко,80), 20.Куліш (87.Яворський,70)

Голи:  Кузик (9,79), Логінов (77, з пенальті) – Смаілов (12), Павініч (44)

Черговим суперником дніпрян на зборах став казахський «Акжайик», яким керує український фахівець Сергій Зайцев, а в складі команди виступає чимало виконавців, які пройшли вітчизняний чемпіонат, і у тому числі добре знайомі вболівальникам нашого міста – Євген Боровик, Денис Главіна, Артурас Карашаускас. Після невеликої розвідки дніпряни перейшли до активних дій і фактично вже першу гостру свою атаку завершили взяттям воріт – Назаренко довгим пасом з лівого флангу знайшов у штрафному майданчику Кузика, і Орест спокійно переграв воротаря. Проте уральці дуже швидко відігралися, коли скористалися обрізкою в центрі поля і реалізували вихід сам на сам. На 16-й хвилині дніпряни знову мали чудову нагоду вийти вперед, але Назаренко поцілив вище поперечини з вбивчої позиції після прострілу Когута. Невдовзі вже Логінов підключився на подачу кутового і головою пробив вище воріт. Далі оформити дубль міг Кузик, який на 31-й хвилині вискочив на побачення із голкіпером, але пробив у воротаря, а потім вже Куліш таки розпечатав ворота суперника після розіграшу кутового, проте лайнсмен побачив там офсайд. Дніпряни продовжують володіти великою перевагою, і тепер вже Когут не влучає у ворота з центру штрафного майданчику, замикаючи простріл Назаренка.  Ну а в кінці тайму спрацювала стара футбольна істина – «не забиваєш ти – забивають тобі», і фактично друга атака «Акжайика» закінчилась другим взяттям воріт – відзначився казахський футболіст у футболці Ігоря Худоб`яка.

Другий тайм знову розпочався атаками спортклубівців, але цього разу доводити справу до ударів стало важче. До екватору тайму таких спроб було тільки три – Куліш пробив головою вище воріт, а Назаренко двічі з-за меж штрафного майданчику (друга спроба зі стандарту) – обидва рази поруч із стійкою. Далі склад спортклубівці оновився більше ніж на половину, але гра від цього не змінилася. Дніпряни продовжили тиснути і таки змусили суперника помилитися в обороні – захисник «Акжайику» у власному штрафному майданчику перервав політ м’яча рукою після прострілу Чеботаєва, і арбітр призначив пенальті, який чітко реалізував Логінов. А ще за дві хвилини відмінна контратака за участю Бєляєва і Назаренка закінчилася виходом сам на сам Кузика, який оформив у матчі дубль. У підсумку дніпряни довели справу до вольової перемоги – 3:2!