Судді на лінії: Євген Данильченко (Луганська область), Денис Шудрик (Сімферополь)
Четвертий арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)
Спостерігач арбітражу: Віталій Годулян (Одеса)
«Інгулець»: 41. Льопка, 10. Козак, 19.Писко, 20.Фатєєв, 21. Акименко (7.Сула,77), 22.Коробка, 23. Кучеренко, 33. Марчук (5.Запорожець,87), 45. Щедрий (13.Коваленко,71), 80. Лупашко (кап), 89. Синьогуб.
Запасні: 1.Шуст, 18.Лобода, 28.Павлов, 39.Балан.
«Дніпро-1»:  31.Кліщук, 97. Романюк, 30. Гуйе, 15. Логінов (кап), 11. Шаповал, 69. Вакулко, 18.Сніжко (10.Булеца,68), 25.Когут, 7.Коркішко (89.Супряга,77), 29.Назаренко, 9.Куліш.
Запасні: 33.Юрчук, 71.Лопирьонок, 8.Польовий, 44.Батагов, 19.Кобахідзе.
Головний тренер: Дмитро Михайленко
Попередження: Коркішко (22), Писко (54), Вакулко (65), Марчук (33), Льопка (90+3).
Голи: Акименко (23, 66 з пенальті), Куліш (41).

У кубковому матчі тренерський штаб дніпрян вдався до серйозних змін у складі команди. Якщо порівнювати стартовий протокол в Петрово із грою чемпіонату проти «Олімпіка», то на поле вийшли лише три тих же гравці – Логінов, Коркішко і Когут. При цьому зазначимо, що у командному лазареті до Чичикова приєдналися Кравченко і Сафронов, проте одужав Гуйе. Щоправда, у складі петровців змін відбулося ще більше. Якщо порівнювати їх склад з тим, що переграв у минулому турі «Балкани», то в основі залишився тільки Кучеренко. Скоріш за все, це пов’язано із тим, що вже за кілька днів «Інгульцю» грати ключовий матч чемпіонату проти «Металіста 1925».

Початок зустрічі був доволі рівним. У стартові 10 хвилин Назаренко одного разу перевірив пильність Льопки з далекої відстані, а господарі двічі виконали подачі зі штрафних, і в обох випадках надійно грав Кліщук на виходах. Третій подібний стандарт на 14-й хвилині був вже більш небезпечним, і у цьому випадку голкіпер дніпрян зреагував на удар в ближній кут. Господарі поступово заволоділи ініціативою, і в середині першого тайму, після чергового стандарту, петровці відкрили рахунок – це Акименко краще за всіх розібрався у воротарському майданчику спортклубівців.

Пропущений м’яч змусив гостей діяти більш активно, але все ще зуміли зробити дніпряни у наступні хвилині – це простріл Коркішка, коли здалося, що м’яч влучив у руку захиснику, але Дердо на це ніяк не відреагував. З іншого боку «Інгулець» почав більше діяти на контратаках і після однієї  з них Коробка виграв боротьбу у Гуйе, і зумів завдати удар, на який зреагував Кліщук, вибивши м’яч на кутовий. Небезпечним був і дальній постріл Лупащка, коли м’яч пролетів поруч із стійкою. Тільки на 36-й хвилині спортклубівці створили перший по-справжньому гольовий момент – Шаповал прострілив з флангу, а Коркішко цілком міг замикати передачу партнера, але удар у нього не вийшов. Проте спортклубівці зуміли таки відновити рівновагу ще у першому таймі – Коркішко виконав кутовий на ближній кут воротарського майданчику, звідки Куліш, вигравши боротьбу, спрямував сферу у дальній кут воріт. За нічийного рахунку 1:1, команди пішли на перерву.

Початок другого тайму був рівним, і практично до його середини команди тільки що і обмінялися неточними ударами Назаренка і Марчука. Але на 65-й хвилині контратака «Інгульця» закінчилася потужним ударом Писка, Кліщук відбив м’яч перед собою, після чого Вакулко зачепив суперника у власному штрафному майданчику – Дердо одразу вказав на 11-метрову позначку, з якої Акименко переграв Кліщука, оформивши дубль.

До завершення другого тайму залишалося багато часу, дніпряни стали більше атакувати, але довести справу до удару ніяк не вдавалося, у той час, як господарі проводили швидкі контратаки. Після однієї з них Кліщук відбив потужний удар колишнього спортклубівця Сули, а ще за кілька хвилин той же Сула втік від Гуйе і Логінова, але залишившись на одинці з голкіпером пробив поруч із стійкою. Вперше Льопка вступив у гру тільки на 83-й хвилині після дальнього удару Булеци. Була ще дальня спроба у Романюка, але значно вище поперечини. В останні хвилини дніпряни перевели гру до штрафного майданчику суперника, але переломити хід матчу спортклубівці так і не зуміли, завершивши виступити у Кубку України у цьому сезоні на стадії 1\8 фіналу.