Головний арбітр ВВА: Денис Шурман (Київська область)
«Олімпік»: 35. Чекотун, 6. Драме, 74. Снурніцин, 42.Є.Пасіч, 13.Зотько, 20. Бабенко, 18. Альваренга (30.Таллас,81) 11. Хамелюк (9.Завійський,61), 89. Політило (кап), 19. Тейшейра (22.Беніто,60), 33. Каргбо.
Запасні: 12. Альїмі, 2. Векляк, 4. Цимбалюк, 14. Романовський, 7. Чогадзе.
«Дніпро-1»: 33. Юрчук, 17. Тейлор, 22. Дуглас, 15. Логінов (кап), 24. Дубінчак, 76. Піхальонок (20.Ді Франко,76), 97. Ігнатенко, 29. Назаренко (10.Булеца,69), 25. Чуже (11.Цуріков,76), 8. Когут, 7. Довбик (9.Хобленко,90).
Запасні: 23. Сарнавський, 3. Адамюк, 39. Сваток, 44. Батагов, 42. Вагнер.
Головний тренер: Ігор Йовічевіч

Попередження: Політило (45+1), Ігнатенко (45+2), Зотько (65), Є.Пасіч (86), Беніто (90+2).

Голи: Драме (50, у власні ворота), Булеца (88).

«Переможний склад не змінюють» – саме з таким гаслом підійшов до гри проти «Олімпіку» тренерський штаб спортклубівців, який повністю залишив усіх тих виконавців, котрі у минулому турі вийшли в стартовому складі переможного матчу проти «Інгульця». Але вже на 2-й хвилині спортклубівцям довелося похвилюватися,  аби не проводити одразу заміни, адже у досить жорсткому зіткненні головами зійшлися Когут і Ігнатенко – на щастя, все обійшлося і обидва продовжили гру.

Взагалі спортклубівці розпочали дуже активно. Вже у стартові 5 хвилин гості подали два кутових, і якщо після першого дніпряни не довели справу до удару, то у другому випадку Логінов міг і забивати, але з близької відстані пробив трохи вище поперечини. Далі олімпійці відвели гру від власних воріт, намагаючись більше атакувати, але все це тривало без особливих загострень біля воріт Юрчука.

У свою чергу спортклубівці продовжили тиснути суперника за рахунок стандартів і після четвертого кутового вже стійка рятує господарів від голу після удару Дугласа, а далі Піхальонок заробляє дуже небезпечний штрафний, який Довбик пробив у поперечину. На 18-й хвилині подача зі ще одного штрафного закінчилась ще одним ударом Довбика, але тепер поруч із стійкою. Так, ще до середини першого тайму, спортклубівці не використали чотири реальних гольових моменти.

Господарі свій перший удар у матчі завдали тільки на 29-й хвилині – Тейшейра пробив у дальній кут з непоганої позиції, але доволі неточно. В заключні 15 хвилин тайму вже «Олімпік» володів територіальною перевагою, але оборонці дніпрян на чолі з Дугласом і Логіновим просто не дозволяли доходити м’ячу до Юрчука.

Було наприкінці першого тайму і два спірних епізоди із суддівської точки зору, але наступ Каргбо на Логінова взагалі залишився без уваги, а дуже грубий підкат Політила під Піхальонка було розцінене тільки жовтою карткою.

А от одразу після перерви спортклубівці зуміли відкрити рахунок. І знову до голу призвів стандарт. Піхальонок навісив зі штрафного, Дуглас виграв боротьбу і зробив скидання у воротарський майданчик, а там захисник «Олімпіка» Драме спрямував м’яч у сітку власних воріт. Дніпряни одразу продовжили тиск і заробили ще два стандарти, які завершували ударами Ігнатенко і Довбик, але у першому випадку м’яч зачепив захисника і пішов на кутовий, а у другому Чекотун зіграв надійно.

Тільки після цього господарі провели першу атаку, яку закінчили ударом у бік воріт – Юрчук відмінно зреагував на удар Тейшейри. На це гості відповіли небезпечним штрафним у виконанні Піхальонка – трохи вище поперечини. Двічі вище воріт пробивав і Когут з лінії карного  майданчику на 73-й і 84-й хвилинах матчу.

На 85-й хвилині захист дніпрян дав таки пробити з близької відстані головою Беніто, але удар вийшов не дуже сильним і не був складним для Юрчука. Дніпряни, повністю контролюючі події на полі, остаточно зняли усі питання про переможця тільки перед самим фінальним свистком, коли чудовий удар у нижній кут вдався Булеці – 2:0 і є друга поспіль перемога спортклубівців на початку другого кола!