Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко відповів на питання журналістів під час відкритого тренування команди напередодні гостьового поєдинку проти ФК «Олександрія».

— Позаду перерва в чемпіонаті. Чи пішла на користь команді ця двотижнева пауза?
— Чи пішла вона на користь, дізнаємося вже післязавтра, але ми достатньо продуктивно провели цей час. Зіграли контрольний матч проти «Маріуполя» — ця гра стала для нас досить інформативною, добре потренувалися. Головне, що зараз всі здорові і в позитивному настрої підходять до матчу в Олександрії.
— Ви сказали хлопцям, що сьогодні тренування без м’ячів.
— Так, у вас хороший слух (посміхається). Сьогодні ми на тренуванні відновлюємо сили.
— На що ви особливо звертаєте увагу перед матчем проти такого суперника, як «Олександрія»?
— Звертаємо увагу на те, що суперник фізично дуже добре готовий. «Олександрія» — команда, яка грає у силовий футбол і добре працює без м’яча, а крім того швидко рухається і добре бореться у штрафному майданчику суперника. Тому ми маємо бути готовими до таких моментів і уважними в плані боротьби, оскільки команда атакує великими силами при флангових прострілах. Треба буде грати уважно і не давати супернику доставляти м’яч до нашого штрафного майданчика.
— Те, що суперник є учасником групового раунду Ліги Європи, додає певної мотивації перед грою?
— Так, звичайно. «Олександрія» — бронзовий призер минулого чемпіонату країни, а гра проти таких статусних суперників, додає команді правильного налаштування на гру.

Пресслужба СК «Дніпро-1»