У другому турі кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-19) юнацька збірна України зустрічалася з командою Словенії. Відкривши рахунок на самому початку гри, українці пропустили м’яч у власні ворота незадовго до перерви. Гра так і закінчилася унічию 1:1. У стартовому складі синьо-жовтих знову вийшов півзахисник спортклубівців Арсеній Батагов, який провів на полі 77 хвилин.
В останньому матчі групового раунду 19 листопада українці зустрінуться із шведами, які також набрали 4 очки після двох стартових матчів. Два очки у словенців, і нуль – у естонців.
До еліт-раунду вийдуть дві найсильніші команди з кожної групи й краща серед збірних, що посядуть треті місця (за результатами зустрічей із двома лідерами своєї групи).