СК «Дніпро-1» – «Ракув» (Ченстохова, Польща) – 1:4 (1:3)

90+6. Сарапій отримав жовту картку

90+5. Гру поновлено

90+4. Постраждалому надають допомогу

90+3. Жовта картка Ківінді

90+2. Ківінді завдавав удару з меж штрафного, захисник поставив ногу і ціною травми відвів загрозу

90. І знову наш воротар надійно зіграв – накрив м’яч після удару головою

90. Чудовий сейв Волинця. Зреагував у кидку на удар метрів з 12-ти

88. У другій половині тайму багато помилок з обох боків. Це зумовлено присутністю великої кількості молодих гравців

87. Останні декілька хвилин м’яч більше контролює Ракув. Але теж без моментів

83. Барат низом невлучно пробив здалеку

81. Ракув провів контратаку, але Адамюк зіграв надійно і залишив суперника без м’яча

80. Дніпро-1 тотально контролює м’яч, але без просування.

75. У Ракува вийшли декілька молодих гравців. Гра стала більш жорсткою

73. Кутовий розіграли невдало, Гаджиєв перехопив,віддав вперед Ківінді, але той не зачепився за м’яч

72. Кравець перехопив подачу з лівого флангу

69. Гол! 1:4. Після проходу Плавшича лівим флангом Новак замкнув простріл з двох метрів

67.  Волинець взяв пенальті! Тудор пробив по центру, і наш воротар відбив удар

66. Пенальті у ворота Дніпра-1. Кравець сфолив на супернику, який входив до штрафного. Здалося, що фол був за межами майданчика

65. Замість Горіна вийшов Сарапій. Теж вимушена заміна

64. Мішор замінив Жеана

63. Баденко з глибини шукав Ківінду, але того головою випередив голкіпер за межами штрафного

60. Молодим футболістам важко увійти одразу до гри. Відчувається хвилювання

57. Замість Танчика вийшов Мірошниченко. Ушкодження у Володимира

55. Кравець перехопив головою подачу з фланга

54. Схоже, у другому таймі перебудуватися на 4 захисники. Адамюк та Пасіч на флангах

53. Драхал вийшов замість Йєбоа

46. У Ракува на заміни вийшли Йєбоа, Плавшич, Барат. Пішли Бергген, Цебула, Жеан

46. Склад Дніпра-1. Волинець, Адамюк, Кравець, Горін, Пасіч, Танчик, Мельниченко, Бабенко, Гаджиєв, Філіппов, Ківінда

46. Другий тайм розпочато

На початку матчу нашим гравцям був потрібен час, щоб адаптуватися до нової схеми. Ближче до середини тайму це вдалося зробити, і перевага перейшла на бік Дніпра-1. Було декілька дуже хороших виходів з оборони до атаки, створили моменти і логічно забили. На жаль, перед перервою поляки скористалися позиційною помилкою у центрі поля, і забили третій гол. Цей момент був першим небезпечним біля наших воріт за тривалий час.

45. Перший тайм завершено

44. Гол! 1:3. Новак добре виконав удар метрів з 23-х – під штангу

44. Подача кутового не завершилася ударом

43. Ще одна хороша наша атака, удар Пасіча заблокували

42. Контратаку Ракува завершував удар під кутом Жеан – Кінарейкін надійно накрив м’яч

37. ГОООЛ!!! 1:2. Дніпро-1 добре вийшов з оборони, Філіппов по правому флангу увійшов до штрафного, знайшов у центрі Бабенко, той зіграв поруч з Рубчинським, а той відкинув під удар Сарапію. Едуард з 20 метрів по діагоналі пробив влучно у дальній кут

32. Ще одна хороша атака,але класний крос від Пасіча не дали захисники замкнути нашим форвардам

29. Заміна у Ракува.Раковітан вийшов замість Арсеніча

26. Крнач здалеку пробив вище воріт

25. Після кутового атаку завершував Філіппов ударом з центра штрафного – воротар врятував Ракув

24. Хороша атака Дніпра-1 лівим флангом. Пасіч перевів праворуч,Мірошниченко зіграв на Піхальонка, удар того заблокували

20. Сарапій пробив метрів з 20 – після рикошету воротар забрав м’яч

17. Гол!0:2. Після подачі кутового м’яч проскочив до дальньої стійки, де її замкнув Жеан

16. Кінарейкін у кидку витягнув м’яч з нижнього кута після удар Крнача

14. Висока подача,м’яч пішов в аут

13. Отьєно подає кутовий

11. Після відбору на нашій половині Ракув провів атаку. Цебула пройшов праворуч, подав на Крнача – удар головою вище воріт

9. Дніпро-1 більше володіє м’ячем, було два хороші виходи з оборони. В останньому випадку у Пасіча зафіксували сумнівний офсайд

4. Гол! 0:1. Матч розпочався у швидкому темпі. Наша команда мала момент, але удар Бабенко заблокували. За пару хвилин у Ракува пройшов проникаючий пас по центру, і Крнач перекинув м’яч через Кінарейкіна

1. Обидві команди грають у три центральні захисники. У Дніпра-1 це Сарапій, Сваток, Адамюк. Пасіч ліворуч, Мірошниченко праворуч. Філіппов та Гуцуляк форварди

1. Матч розпочався

Як і минулого року, для Ракува це останній спаринг перед поновленням чемпіонату, тому з їхнього боку було прохання зачинити матч.

У стартовому складі Ракува 8 гравців, які брали участь у минулорічному матчі з нашою командою

Наразі завершується розминка команд.

Команди виходять на поле

Контрольний матч. 2 лютого. 11:00 (київський час). Анталія. Стадіон «Titanic Mardan».

«Дніпро-1»: 12.Кінарейкін, 11.Мірошніченко, 5.Сарапій, 39.Сваток (кап), 99.Адамюк, 42.Пасіч, 18.Бабенко, 22.Рубчинський, 8.Піхальонок, 9.Гуцуляк 7.Філіппов. Запасні: 1.Волинець, 6.Горін, 30.Кравець, 91.Гаджиєв, 34.Танчик, 44.Баденко, 88.Мельниченко, 31.Ківінда.
«Ракув»: 1.Ковачевіч, 4.Сварнас, 5.Бергген, 7.Тудор, 19.Крнач, 20. Жеан, 24.Арсеніч (кап), 26.Отієно, 27.Новак, 30.Кочергін, 77.Цебуля. Запасні: 31.Сахіновіч, 3.Павловскі, 9.Зволінські, 11.Йєбоа, 14.Плавсіч, 15.Ковачевіч, 17.Мисор, 21.Драхал, 22.Масяк, 23.Барат, 25.Раковітан, 28.Мрас, 88.Родін, 89.Бьєжзад.