Сьогодні відбулись перші кваліфікаційні матчі Євро-2020 одразу для двох юніорських збірних України. Команда U-19 з рахунком 4:0 розгромила однолітків Естонії. Перші 68 хвилини матчу провів на полі півзахисник спортклубівців Арсеній Батагов, якого було замінено за рахунку 3:0. Свій наступний матч у підгрупі підопічні Олега Кузнецова зіграють 16 листопада зі збірною Словенії, яка у стартовій грі зафіксувала нічийний результат із шведами -2:2.

Порадувала перемогою і збірна України U-17, яка у стартовому матчі кваліфікаційного відбору на чемпіонат Європи переграла команду Грузії 2:0. Тут практично весь матч на полі провів спортклубівець Микита Кононов, якого було замінено на 90+1 хвилині гри.  У наступному матчі українці гратимуть 16 листопада з албанцями, які свій стартовий поєдинок програли португальцям 0:4.