Післяматчева прес-конференція головного тренера СК “Дніпро-1” Дмитра Михайленка:

– Важка гра сьогодні була. «Інгулець» — найсильніший суперник відносно організації гри, з яким ми раніше зустрічалися. Вони не дають будувати гру, багато насичують центр поля, створюють велику перевагу в зоні м’яча. Тож, команда – важка, ми завжди важко з ними граємо, в тому числі і на зборах. Сьогоднішня гра не була винятком. Було важко. Противник віддав нам ініціативу. Ми дуже задоволені трьома очками. Важливою була гра в сенсі турнірної таблиці, і з психологічної точки зору. Після нічийних результатів напередодні, перемога надає нам певну перевагу. Відрив сягає чотирьох балів від найближчого переслідувача, психологічно зараз, думаю, ми на правильному шляху і зараз у нас позитивні емоції, це —  найголовніше.
– Діями своїх футболістів задоволені?
– Частково – так, частково – ні. Не хотілося, щоб гра перетікала в якийсь непотрібний нервово-емоційний фон. На жаль, так вийшло. Але продовжували нарощувати темп і територіальну перевагу, як наслідок, забили два м’ячі.
– Як вважаєте, заміни спрацювали?
– Якщо зараз підводити висновки під результат, то так, заміни в принципі, підсилили гру. Можна гольовий пас Чеботаєва згадати. Він в якійсь мірі випадковий, але тут – вгадали. Після другого м’яча заміни були спрямовані на те, щоб збити темп, потягнути деякий час і наситити центр поля, замінивши хлопців, які втомилися.
— На ваш погляд, вже пора розширювати УПЛ?
— Ми обома руками за розширення ліги, якщо нас будуть запитувати. Що стосується конкуренції у Першій лізі, то вона значно вище, ніж в УПЛ, якщо говорити про команди, які ведуть боротьбу за перше місце. В Прем’єр – лізі тільки дві команди ведуть таку боротьбу, а тут все заплутано, багато команд приблизно однакового рівня і щільність у турнірній таблиці дуже висока. Але грати тут цікаво і непросто,  це головне для вболівальників, коли жодна команда не може знати заздалегідь, що вона переможе у конкретному турі.
— Того складу, який зараз є у СК «Дніпро-1», буде достатньо, щоб гідно виступати в УПЛ?
— Не хочеться зараз казати про підсилення. У нас є ці хлопці, з якими ми показуємо змістовну гру. Але ми стикаємося з проблемами і з цим складом. А те, що нас вважають фаворитами турніру, можливо на папері це і так: у нас хороший склад, і у цього складу є хороший резерв і потенціал. Команду можна назвати молодою. Є основа, яка пройшла Другу лігу, є група гравців, що додалася до нас у міжсезоння, тому зимові збору нададуть нам можливість додати ще. Той же тренувальний процес, він спрямований на те, щоб удосконалювати нашу гру, взаємозв’язки, тому зараз ніяких розмов про підсилення немає, а є група хлопців, з якими ми повинні вирішити завдання виходу в УПЛ.
— Здається, що «Дніпро-1» гостьові матчі проводить сильніше, ніж домашні?
— Є статистика, і не можна її не враховувати. Так і є, у гостях ми виграли всі матчі, а дома у нас були дві поразки. Але якщо казати про ці дві поразки, то ми по грі там були сильніше за опонентів, але, на жаль, не зуміли перемогти. Таке ж може трапитися і на виїзді, тому тут немає різниці дома ти граєш, або у гостях. Ми граємо з перевагою, і зараз, дійсно, ми не можемо вдома втрачати очки, через те, що на нас ходять вболівальники, і ми повинні залучати глядачів на стадіон, доводячи це своєю грою.
— Наскільки ви задоволені перестановками у складі, які відбулися через виклик до юнацької збірної Назаренка?
— Я задоволений, адже не може команда залежати від однієї людини. Зараз Назаренко уїхав в збірну, але можуть бути і інші обставини, через які футболісти можуть пропускати ігри. У нас великий склад, багато гравців в команді, всі хочуть грати і ми сьогодні задоволені і Мігуновим, і Щедрим. Якщо Мігунов зовсім нещодавно прийшов у команду, і поки що не всі ігрові принципи розуміє, хоча у нього є швидкість, досвід, який нам ще допоможе. Той же Щедрий вийшов у другому таймі і з лівого флангу прийшов  другий гол, тому ми задоволені хлопцями, і тут немає ніяких проблем, якщо хтось пропускає гру.

Прес-служба СК «Дніпро-1»