Вчора, 14 листопада,  у середній школі #120 , на базі якої займаються футболом діти СКМД (спортивний клуб м. Дніпро) відбулися не просто матч, конкурси або майстер-клас, а ціле футбольне шоу, яке привернуло увагу дітей, батьків і навіть випадкових перехожих.

В головних ролях: Сергій Логінов та Олексій Чичиков, гравці СК Дніпро-1 та вихованці СКМД 2006-2011 років народження розділилися на дві команди. А ведучий програми ПО ТОЙ БІК ПОЛЯ, Андрій Дніпровський, відразу придумав суперникам назви, які натякають на легендарні клуби: «Логінов Юнайтед» та «Чичиков Сіті».

Не завжди перемагає дружба і сьогодні прихильність фортуни була на боці команди Логінова: у більшості конкурсів його підопічні отримали вищу кількість очок, така ж ситуація склалася з грою, в якій команда впевнено отримала перемогу, забивши гол у ворота суперників  «Чичиков Сіті».  Після конкурсів та гри просто на полі відбулася фото- та селфісесія, яка  потім продовжилася у приміщенні школи, в якому проходила друга не менш цікава частина футбольного свята, що занурила всіх у атмосферу післяматчевих емоцій. Діти потрапили на справжню прес-конференцію, де у якості журналістів, змогли поставити багато різних цікавих и незвичних питань капітанам команд.

Більше 30 хвилин тривала прес-конференція, під час якої відомі дніпряни розповідали про колишні клуби і про те, що люблять футбол настільки сильно, що готові відмовитися від інших хобі у житті. Після прес-конференції Чичиков та Логінов не змогли піти просто так і подарували вихованцям та тренерам СКМД ексклюзивний м’яч нового дизайну компанії Nike, яка є технічним партнером команди, з автографами  СК Дніпро-1, побажавши усім дітям успіхів і досягнень!

Діти, для яких ця подія схожа на перші емоції під час виходу на велике футбольне поле, побажали футболістам перемог і виходу у Прем’єр Лігу та пообіцяли вболівати і підтримувати, а також запросили Олександра Назаренко та Ігоря Когута на наступну зустріч. Цікаво, що один з гравців СКМД, настільки любить  ще одного гравця Дніпро-1, Олександра Сніжко, що навіть взяв його номер 18ть для виступів за Ю-10.

Багато вражень та імпровізована фото і автографсесія не залишили байдужими ані дітей, ані батьків, ані професійних футболістів — адже саме такі події мотивують і заряджають учасників любити ще більше футбол!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба СК Дніпро-1