Власними враженнями від матчу СК «Дніпро-1» — «Олімпік» (Донецьк) поділився старший тренер юнацької збірної України Олександр Петраков.  

— Олександр Васильович, ми знаємо, що ви уважно стежите за своїми підопічними. Відомо, що у складі спортклубівців виступають одразу два таких гравця – Олександр Сафронов і Олександр Бєляєв. Як вам їх гра?

— Так, хлопці ті ж самі – Сафронов і Бєляєв. Обидва готуються до чемпіонату світу. Я подивився на їх теперішній стан – цілком нормально вони виглядають. Придивляюсь до їх дій, щось їм сказав, так що все нормально.

Вас, як тренера збірної, задовольняє те, що вони виступають за таку команду?

— Я давно вже знаю Дмитра Станіславовича, ми з ним постійно спілкуємося, він ніколи мені не відмовляв у футболістах. У нас з ним чудові відношенні, і він до збірної ставиться дуже добре.  І я розмовляю зараз з кожним тренером і керівництвом клубів, чи відпустять вони гравців на чемпіонат світу, адже він проходитиме не у терміни, що встановлені ФІФА – з 10 травня ми починаємо збір. Так от, запитую, чи відпустять потрібного мені гравця, або я буду залучати до збірної іншого. Поки що ніхто не відмовляв.

Прес-служба СК «Дніпро-1»