Конт рольна гра. Придніпровськ. 29 червня. 17.00

СК «Дніпро-1» – «Гірник» (Кривий Ріг)  1:2 (0:1)

СК «Дніпро-1»: 1 тайм:  Зновенко, Романюк, Сафронов, Лопирьонок, Польовий (кап), Бєлєяв, Загальський, Булеца, Кобахідзе, Супряга, Чичиков.  2 тайм: Лтайф, Нагієв, Бородай, Сарапій, Шаповал (кап), Ярмолюк, Батагов, Назаренко, Оринчак, Кузін, Конкольняк (Кравченко,57).

«Гірник»:  Новачок (Мелашенко, 46; Черниш, 80), Фетісов (Сокол, 46), Заіменко (новачок, 71), Голуб (Соседко, 46), Коцюмака (Попчук, 75), Нерубенко (Шмат, 46), Цибульський (Гоменко, 46), Григорик (кап) (Гвоздевич, 46), новачок (Погранічний, 46), Бука (Сьомка, 46), Кателін (новачок, 60;Прялкін, 82).

Голи: Григорик (13), Кузін (47), Соседко (87)

На 13-й хвилині Григорик (Гірник) не реалізував пенальті (воротар)

1 хв. Матч почався.

2 хв. Булеца заробляє перший кутовий на лівому фланзі. Сам же подав, і голкіпер не без труднощів кулаком вибив м’яч зі штрафного майданчику.

4 хв. Булеца кинув у прорив правим флангом Чичикова, той навісив у штрафний майданчик, Супряга продовжив політ м’яча на дальній кут воротарського майданчику, де міг забивати Кобахідзе, але удар у Сандро не вийшов.

5 хв. Простріл Кобахідзе ледве не закінчився для гостей неприємностями – голкіпер «Гірника» не втримав м’яч у руках, чого не очікував Супряга, який не зумів скористатися нагодою відкрити рахунок.

9 хв. «Гірник» вперше спробував пробити – удар заблоковано.

10 хв. Супряга запресингував суперника, відібрав м’яч і заробив перспективний стандарт, Загальський подав від бровки, Супряга виграв боротьбу, але удар головою у Влада не вийшов – м’яч став легкою здобиччю воротаря.

13 хв. Гол! 0:1. Зновенко змушений був сфолити у власному штрафному майданчику, і арбітр призначив пенальті. Далі Мирослав зумів парирувати пенальті у виконанні капітана «Гірника» Григорика, але захисники не підстрахували воротаря і той же Григорик добив м’яч у сітку.

15 хв. Після проходу лівим флангом Булеца заробляє кутовий, після подачі якого дніпряни сфолили у чужому штрафному майданчику.

17 хв. Перспективна контратака “Гірника” закінчилась офсайдом.

21 хв. Зновенко, після провалу захисту, робить три ро\зкішних сейви під час однієї атаки “Гірника”. Далі Мирослав кулаками відбив м`яч після кутового.

23 хв.Булеца подавав кутовий, воротар ліквідував загрозу кулаками.

24 хв. Чичиков міг відновити рівновагу, але його удар з кількох метрів від воріт заблокував захисник.

27 хв. Чудовий момент зрівняти рахунок втратив Кобахідзе, якого відмінним пасом у прорив кинув Загальський, а грузинський легіонер у дотик спрямовував м’яч у ворота, але сфера розминулася із стійкою в лічених сантиметрах.

29 хв. Бєляєв заробляє штрафний буквально в 20-ти метрах від воріт суперника. Булеца завдає удар у нижній кут, і тепер голкіпер “Гірника” відзначається красивим сейвом.

30 хв. Кобахідзе робив навіс з лівого флангу, і м`яч ледве не залетів у дальній кут – трохи вище воріт.

32 хв. Сафронов гостро прострілив з правого флангу, але Булеца не очікував відскоку і не зумів пробити, знаходячись безпосередньо перед воротами.

34 хв. Черговий кутовий на лівому фланзі, тепер заробляє Польовий. Булеца подає, Лопирьонок завдає удар головою, який заблокував захисник. Знову кутовий. Гості відбиваються, але Бєляєв на підбиранні і зумів завдати удар метрів з 23-х – воротар на місці.

37 хв. Супряга заробляє кутовий на правому фланзі. Загальський подає – м’яч винесли.

38 хв. “Гірник” заробляєкутовий на лівому фланзі атаки. Сафронов виграєборотьбу після подачі.

39 хв. Ще один супершанс зрівняти рахунок втрачає Кобахідзе. Тепер Польовий навішує в штрафний майданчик, і там Сандро б’є головою з лінії воротарського майданчику, але голкіпер якимось дивом перевів м’яч на кутовий.

43 хв. Контратака “Гірника” закінчилась ударом з лінії штрафного майданчику – поруч з ближньою хрестовиною.

44 хв. Ще одна контратака “Гірника” закінчилась ударом метрів з десяти і сейвом Зновенка.

Перерва

46 хв. Почався 2 тайм. Дніпряни повністю оновили склад: Лтайф, Нагієв, Бородай, Сарапій, Шаповал, Ярмолюк, Батагов, Назаренко, Оринчак, Кузін, Конкольняк.

47 хв. ГОООООЛ!!!! 1:1. Дніпряни одразу зрівняли рахунок. Назаренко протягнув м’яч зі своєї половини поля і зробив перевод на правий фланг, звідки Ярмолюк завдав удар у стійку, а першим на добиванні був Кузін, який відновив рівновагу!

49 хв. Дніпряни подали кутовий з лівого флангу, Шаповал головою пробив повз воріт.

53 хв. Конкольняк отримав травму після фоолу суперника. Йому допомагають лікарі. Покищо в меншості грають дніпряни.

56 хв. Офсайд у “Гірника”.

57 хв. На поле у складі дніпрян вийшов СЕРГІЙ КРАВЧЕНКО, який замінив травмованого Конкольняка.

58 хв. Гравець “Гірника” завдає удар метрів з 25-ти -повз воріт.

59 хв. Після тривалої атаки спортклубівців за участю Кравченка і Назаренка, Батагов робить навіс, а Кузін б’є головою, але у руки воротарю.

60 хв. Офсайд у “Гірника”.

62 хв. Арбітр зафіксував фол з боку Назаренка під час перспективною атаки господарів неподалік штрафного майданчику “Гірника”.

64 хв. Назаренко обіграв чотирьох суперників, увійшов в штрафний майданчик, але удар у підсумку заблокували -кутовий, з подачею якого не без проблем впоралися захисники “Гірника”.

65 хв. Офсайд у Шаповала.

67 хв. Кравченко зробив довгу передачу наліво на Назаренка, а Олександр зльоту пробив у ближній кут – воротар діє надійно.

70 хв. Грацевь “Гірника” завдає удар з кута штрафного майданчику -дуже неточно.

72 хв. Гості відбилися після кутового дніпрян.

75 хв. Жовту картку отримує Бородай за жорсткий підкат в центрі поля.

77 хв. «Гірник» швидко розіграв штрафний неподалік штрафного майданчику дніпрян на лівому фланзі і після прострілу на дальній кут воротарського майданчику був удар по воротах – господарів врятувала ближня стійка.

79 хв. Кузін опинився на лінії воротарського майданчику суперника з м’ячем в оточенні захисників, які так і не дали форварду завдати удар.

81 хв. Кравченко закинув м’яч у штрафний майданчик, де голкіпер кулаком буквально зняв м’яч з голови Назаренка.

83 хв. Назаренко заробив штрафний метрах в 23-х прямо по центру воріт. Кравченко пробив вище воріт.

84 хв. Назаренко, Шаповал і Кузін розіграли непогану комбінацію на лівому фланзі, але заключна передача Арамісу не вдалася.

86 хв. Кравченко вивів на удар Оринчака, який пробив з лінії штрафного майданчику – воротар з другої спроби накрив м’яч.

87 хв. 1:2. “Гірник” виходить вперед. Після подачі з правого флангу Соседко головою спрямовує м`яч у сітку.

90 хв. Контратака «Гірника» правим флангом закінчилась неточним ударом у ближній кут.

90+1 хв. Офсайд у “Гірника”.

90+3 хв. Назаренко пробиває повз воріт метрів з десяти.

90+3 хв. Матч завершено.