У другому турі Еліт-раунду Євро-2018 юнацька збірна України зустрічалась із однолітками з Сербії. Нагадаємо, що наша команда в стартовому матчі не втримала переможний рахунок у грі з іспанцями (1:1), а серби перемогли чехів (2:0), відповідно синьо-жовтим цього разу протистояв лідер групи, і втрачати очки у зустрічі було неможливо, а поразка взагалі перекреслювала надії українців на перше місце у групі, яке і надає путівку в фінальний етап чемпіонату Європи. Серби відкрили рахунок у грі, але ще до перерви українці відновили рівновагу, а на 54-й хвилині наша команда провела і другий гол, який став переможним – 2:1 на користь збірної України.
Приємно, що до цього успіху причетний і вихованець дніпроської Академії Іван Литвиненко, який узимку перебував на зборах із СК “Дніпро-1”. Литвиненко вийшов на поле на першій компенсованій хвилині матчу і допоміг команді втримати переможний рахунок. Для Івана це вже другий поєдинок за юнацьку збірну України.
В останньому турі синьо-жовті зустрінуться із господарями турніру командою Чехії.