Головний тренер донецького «Олімпіка» Жуліо Сезар підвів підсумки спарингу проти СК «Дніпро-1», в якому спортклубівці перемогли 2:1.

— У нашої команди був тільки тиждень зборів, наша команда укомплектована тільки на 60 відсотків, особливо це стосується лінії атаки, у нас немає нападників і нам є над чим працювати, ми продовжуємо роботу в плані комплектації. Мені дуже сподобався СК «Дніпро-1», в складі якого багато молодих, хороших виконавців, а крім того команда дуже добре контролює м’яч.

— В складі вашої команди виступають кілька гравців із дніпровським минулим, які грали під керівництвом головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка. Вони щось розповідали про суперника,тим більш,що вам гарти з дніпрянам у першому турі чемпіонату?

— Звичайно, ми збираємо інформацію про суперника і таким чином,але зараз ми більше сконцентровані на своїй команді і у першу чергу працюємо над власною грою.

— Яке завдання ставиться перед «Олімпіком» у наступному сезоні?

– Звичайно, ми хочемо піднятися у турнірній таблиці як можна вище і опинитися у першій шістки, але для цього нам потрібно буде дуже багато попрацювати, але ми будемо намагатися робити все, що від нас залежатиме.

Пресслужба СК «Дніпро-1»